Yerinde Koltuk Temizliği

1 53

Yerinde koltuk temizliği, yazlık ya da kışlık bir temizlik yapıyorsanız, mutlaka gerekecektir.  Dip bucak yapılacak tüm temizlikler de koltuklarında detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Bilindiği üzere, koltuklar sürekli kullanıldığı için, çok çabuk kirlenir. Çoğu zaman bu durum fark edilmese de koltuk temizliği yapılırken, ne kadar kir çıktığı sizi şaşırtabilir.

Bazen farkında olmadan koltuklara hapsolan tozlardan alerji dahi olabilirsiniz. Koltukları kendiniz silmek yerine bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Ekonomik fiyata koltuklarınızı çok temiz bir hâle getirebilirsiniz. Firmamız bu konu da profesyonel olarak hizmet verir. Siz de isteğiniz zaman yerinde koltuk temizliği yapabilirsiniz. Bunun için firmadan elemanlar gelir ve koltukları bulunduğu yer de kısa bir süre içinde temizler.

Yerinde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Yerinde koltuk temizliği, profesyonel bir ekip tarafından yapılır. Belirttiğiniz zaman diliminde firma evinize gelerek koltukları yerinde temizler. Koltuk temizlemenin de aşamaları vardır. Herşey planlı olarak yapılır. İlk olarak koltuklar tamamen açılır ve özel koltuklar temizleme süpürgesi ile süpürülür. Daha sonra koltuk ıslatılır ve özel başlıklar kullanılarak yıkama işlemi başlar. Yıkanan koltuklarda ki tüm kir ve lekeler giderilir.

Uzun süre de temiz bir şekilde kalır. Yıkamanın ardından, kurutma işlemi de yapılır. Kuruma çok önemlidir. Bilindiği üzere bakteriler benli ortamları sever. Bu yüzden firmamız çok başarılı bir hizmet sağlar. Temizlik için kullanılan malzemelerin hepsi özeldir. Koltukların yumuşak ve derinden temiz olması için, temizlik malzemesi seçimine özen gösterilir.

Yerinde Koltuk Temizliği Fiyatları

Yerinde koltuk temizliği fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Özelikle koltuk temizliği yaptırmak isteyen kişiler için önemlidir. Koltuk sayısı önemlidir. Grup halinde ve tekli temizlik işlemelerinin fiyatları değişir. Ayrıca kaç kişinin çalışma yaptığı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Koltuk yıkatma fiyatları genel olarak uygundur.

Sizin de ihtiyacınız varsa firmamızı tercih edebilirsiniz. İletişim kurarak hem koltuk temizleme detaylarını hem de fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konu da kaliteli hizmet verir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Uygun fiyat seçeneklerinden siz de isterseniz, yararlanabilirsiniz.