Yazlık Temizliği

1 52

Yazlık temizliği yaz mevsimi geldiği zaman, herkesin aklına gelen ilk şey evinin temiz olması güneş, deniz ve kumdur. Bütün sene yorulan insanlar,  kısa süreliğine de olsa bu yorgunluğu atmak ve güzel vakit geçirmek isterler.  Bazı kişiler bunu otellerde yaparken, yazlığı olan kişilerin de tek hayali yazlıklarına kavuşmak, aile ve dostları ile keyifli günler geçiriyor.

Tatilini sona ermesi ile yazlıklar da kapatılır ve şehre dönüş başlar. Bir sonraki yaz sezonuna kadar da yazlıklar kilitli kalır. Uzun zaman kapalı kalan evler yazın tekrar açıldığında ciddi bir temizlik yapılması da gerekir. Çoğu kişi temizliğe nasıl başlayacağını bilmez. En doğru olan profesyonel kişilerden, etkili bir hizmet almaktır. Firmamız yazlık temizliği için size yardımcı olacaktır.

Yazlık Temizliği İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yazlık temizliği detay isteyen bir iştir. Uzun zaman toz ve kir birikmiş olması muhtemeldir. Bu da sağlık açısından kötü bir durumdur. Yaz mevsiminin başında dip bucak temizlik yapılması şarttır.  Tüm yüzey, eşya ve dış cephenin temizlenmesi gerekir. İlk olarak ev havalandırılır. Bütün kapı ve pencereler açılır.

Ardından ev iki katlı ise yukarıdan aşağıya doğru temizlik yapılması gerekir.  Her yer süpürülür, kapı ve camlar silinir. Dolapların tozları alınır. Koltuk, masa ve sandalye gibi eşyalar, uygun bir temizleyici ile silinir. Bu işlemlerin ardından son olarak,  banyo ve tuvaletler temizlenir. Banyo ve tuvaletler için özel temizleyiciler tercih edilir. Firmamız tuvalet ve banyolara özel dezenfekte işlemi de uygular. Siz de İsterseniz, tüm bu hizmetleri alabilirsiniz.

Yazlık Temizliği Fiyatları Nelerdir?

Yazlık temizliği fiyatları da evin büyüklüğü ya da hizmet veren personel sayısına göre değişir. Ekonomik bir fiyata kaliteli bir temizlik hizmeti alınması için, siz de firmamızla iletişim kurabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Yazlığı bulunan kişiler, yazlığa gitmeden önce temiz olmasını isterler. Bu konu da hizmet veren birçok firma vardır ama hepsi aynı kalitede hizmet vermez. Firmamız alanında saygın ve öne çıkan bir firmadır.  Çalışan tüm personeller işinde deneyimli uzman kişilerden oluşur.