Tadilat Sonrası Temizlik

1 47

Tadilat sonrası temizlik işi denildiği zaman pek çok kişi bu konuda üstün titizlik ister. Her zaman temizlik için kendi kendimize yetemeyiz. Bazı temizlikler profesyonellik ve uzmanlık ister. Bunlardan biri de tadilat sonrası temizliktir. Biz firma olarak bu konuda size en üstün temizlik hizmetini sunmaya hazırız. Bazen zaruri ihtiyaçtan bazen ise keyfi olarak yaşam alanlarımız da yani evlerimizde veya iş yerlerimizde bazı değişiklikler yapmak isteriz.

Bu değişikliklerin her zaman güzel bitmesi içinde her işin sonunda bir de temizlik işi yapılmalıdır. Banyo ve tuvalet tesisat sıkıntıları kişilere bazı tadilata gerektirir ya da dekorasyon değişikliği yapmak istenebilir. Tüm bunlardan sonra illaki temizlik yapılmalıdır. Bu süreçte de temizlik işini üstlenir firma olarak son noktayı koyarız.

Tadilat Sonrası Temizlikte Nasıl Yol İzlenir?

Tadilat sonrası temizlik İlk olarak tadilattan sonra güvenilir işinde uzman ve profesyonel ekibi olan bir temizlik şirketi ile anlaşılır. Tadilatın getirisine boyutuna göre bir planlama yapılır. Örneğin kırıp dökme aşaması sonucu moloz oluştu mu? Dolap vb. gibi ürünler kullanıldı mı? Veya söküm işlemi yapıldı mı? Tadilata giren bölüm neresi?

Hangi dekorasyon ürünleri kullanıldı? Gibi pek çok sorunun cevabı doğrultusunda kullanılacak ürünler belirlenir. Temizlik yapılacak malzemeler kalitesinden ödün vermeden hazırlanır. Sonra da tadilat sonrası temizliği talep eden müşteriye gidilir. Temizlik başlar ve en kısa süre sonunda müşteriye teslim edilir. Biz firma olarak kaliteli ürünlerden uzman ekipten bilgi birikimine sahip çalışma arkadaşlarımızdan asla ödün vermeden size hizmete hazırız.

Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Her konuda olduğu gibi tadilat sonrası temizlik içinde önce bir planlama yapılmalı. Bu planlama personel sayısı ve iş bölümünden temizlik malzemelerine kadar hepsini kapsamalı. Sonraki aşamada evdeki fazlalıklardan kurtulmak gerekir taş moloz gibi. Sonra her yerin özellikle duvarların tozu alınır. Yerler süpürülüp temizlenir ardından tek tek eşyalar ele alınır.

Tüm eşyalar elden geçirilip temizlendikten sonra yerler silinir. Sonrasında ise elden geçirilen eşyalar tek tek yerlerine koyulur. Ampul, avize kırlent vs. gibidir. Artık hayallerinizden dekorasyonun ya da tadilatın tadını çıkarma zamanı. Biz firma olarak size tüm bu hizmetleri güvenle sunmaktan onur duyarız.