Yangın Sonrası Temizliği

1 50

Yangın sonrası temizliği firmasında, bir yangından sonra ve temizliğe başlamadan önce, yangının nasıl başladığını ve geliştiğini, hangi yapıların yandığını ve hangi ürün veya unsurların neden olduğunu analiz ediyoruz. Temizlik öncesi bu analiz, yapıyı ve büyük miktarda değerli eşyayı korumak için gerekli özelliklere sahip bir profesyonellik ve özveri ile yapılır.

Şirketinizde çıkan bir yangın, yapısal etkileri ve ekonomik kayıpları nedeniyle insanlar için tehlikeli ve travmatik bir durumdur. Daha fazla zarar görmemek için kendinizi gerekli olan en kısa zamanda hayata dönmemizi sağlayacak profesyonellerin ellerine teslim etmeyi ve yangın temizleme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirkete başvurmayı düşünmeliyiz.

Nitekim başvurulan kaynaklara göre geçen yıl Türkiye’de sanayi sektöründeki şirketlerde 42.000 yangın meydana geldi. Sıcak zamanlar yangınlar %80 daha da artabilir.  Şirketinizde bir yangını önleyemiyorsanız, yangın söndürüldükten sonra normale dönmek ve daha fazla kayıp yaşamamak için kendinizi temizlik profesyonellerinin ellerine bırakmanız önerilir.

Yangından Sonra Temizlik İşleri

Yangın sonrası temizliği hizmeti, etkilenen cisimlerin yapıldıkları malzemeye göre farklı gruplara ayrılması gibi hususlar dikkate alınarak en uygun tekniklerin uygulanabilmesi için azami özen ve dikkatle gerçekleştirilir

Bir yangından sonra temizlik işlerine başlarken, etkilenebilecek farklı alanları veya nesneleri temizlemek için belirli tekniklerin uygulanması kadar verimlilik ve hız da önemlidir. Yangından alanın temizlenmesine kadar geçen sürenin mümkün olduğunca çabuk geçmesi de önemlidir çünkü günler geçtikçe hasarın onarımı daha pahalı hale gelir.

Kendimizi temizlik ekiplerinin ellerine bırakmanın önemi, kullanılacak malzemelerden bunları nasıl kullanmamız gerektiğinden, kullandıktan sonra nasıl temizlediğimizden gibi işlemler başarıyı belirleyecektir. İyi yapılmış ve hepsinden önemlisi maliyetleri düşüren ve kayıplardan sonra normale dönmeye yardımcı olan bir temizlik işlemi ile her zaman yanınızdayız.

Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları

Yangın sonrası temizliği kolay bir iş değildir ve zaman, yatırım, fiziksel aşınma, yıpranma, doğru teknik ve profesyonel ekibine sahip olmayı gerektirir. Bir yangını derinlemesine temizlemek için uzman bir yangın sonrası temizliği şirketine başvurmak en iyisidir, ancak uygun olmayan temizlik uygulamalarının durumu ağırlaştırmasını önlemek için dikkat edilmelidir. Firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.