Sakarya temizlik şirketleri

Sakarya ilinde hizmet veren Asos temizlik %100 etkili temizlik çözümleriyle ihtiyacınız olan temizlik hizmetini vermeye devam ediyor. İç ve dış mekanlarınızda parlayan mülkler için en doğru adres Asos olabilir. Baştan sona tüm temizlik işleriniz deneyimli personel, yüzeye en uygun kimyasallar ve teknolojik makinalar ile gerçekleştirilir. Bu iş birliği ile hemen her alanda aynı verimle temizlik yükümlülüğünüzü alıyoruz.

Sizin için en uygun çözümler için edindiğimiz hizmet politikamız şunlardan oluşmaktadır. Sizin için kolaylaştırılmış süreçler, deneyimli ekipler, doğru malzeme ve profesyonel ekipmanlar.

Asos Group olarak edindiğimiz deneyimler ve bilgi birikimi ile müşterilerimize zamandan ve paradan tasarruf etme imkanı sunuyoruz. ‘Deep Clean’ derinlemesine temizlik yaklaşımı ile yüzeylerin önce temizlenmesi sonra uzun süre temiz kalmasını hedefliyoruz. Bu da tekrarlanan periyodik bakımların zaman aralıklarını uzatırken müşterilerimizin temizlik maliyetlerini düşürür.

Bir ofis ortamında özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde WC’lerden 300 kat kadar mikrop barındığını biliyoruz. Bu mikroplar sosyal alanlarda uzun süre hayatta kalır ve ortalama bir senede bir personelin 7-8 gün hasta- izinli geçirmesine sebep olabilir. Ofis ve sosyal alanların temizlikleri ve dezenfekte edilmesi bu sebeple önemlidir ve hastalıkların yayılmasını engellemede etkin rol oynar.

Asos Firması çalışanlarımız her zaman yaptıkları işte iyidir ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşur. Çalışanlarımızın meslek kazanımları ve istihdama katkı sağlamaları önceliklerimiz arasında bulunmakta. Firma personelinin kendilerine uygun pozisyonlarda çalışarak eğitimlerine destek olmak, verimlilik ve sürekliliği sağlamak gerektiğine inancımız tam. Bu sayede çalışanlarımızın uzun zaman bağlılığını kazanmak müşteri memnuniyetimizi sağlamanın koşullarından birisi.

Firmamızın hizmet verdiği bütün bölgelerde yürüttüğümüz çalışmalar farklı ağırlık gösterse de işlerin niteliği her zaman korunur. Bu sayede sizleri daha çok tanıyıp ihtiyaçlarınızı daha fazla farkında olacağımıza inanıyoruz. Sakarya’da pek çok alanda temizlik uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bunlara ilaveten ofis ve ev temizlikleriniz için tek seferlik veya periyodik olarak temizlik personeli ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kısaca bazı uygulama alanlarımız şunlar:

Endüstriyel alanlar, fabrikalar, okul, hastane, cami petrol ofisi temizliklerinde çözüm ortağınızız.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik. Yangın ve su baskını sonrası temizliği. Yerinde halı ve koltuk yıkama. Zemin cilalama. Bina camı dış temizliği. Villa, yat, daire temizliği.