Rize Temizlik Şirketleri

Rize temizlik firmaları arasında Asos Temizliğin güvenilir çalışanları ve yönetim kadrosuyla Rize ilinde hizmet veriyoruz. Asos group bünyesinde sunduğumuz hizmetle sizlere görsel bir temizlikten fazlasını veriyoruz. Amacımız temizliğin önce sağlanması ve uzun süre kalıcı olmasından yana bu da ancak kademeli temizlikle, planlı ve proaktif olmayı gerekli kılmakta. Rize ilinde yaşadığınız mekanları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detaylarıyla ve sektörde edindiğimiz bilgi birikimiyle temizlemeye özen göstermekteyiz.

İç ve dış mekanlarımızda zamanla kirler birikir. Bu kirlilik çeşitli biçimlerde olabilir yüzeylerde toz, kalıntı birikirken diğer yandan küflenme, kireçlenme ve oksidasyon sık karşılaşılan sorunlardır. Doğru temizlikte her yüzeye uygulanacak yöntem ve kullanılacak malzeme çeşitlilik gösterir. Bunun yanında teknolojinin sunduğu ve işleri hızlandıran makine ve aletlerin kullanılmasıyla tam bir temizlik sağlanabilir.

Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp onlara çözümler üretiyoruz. Çeşitli temizlik seviyeleri ve bunlara uygun yöntemler farklılık gösterse de hemen her alanda kendimizi geliştirmeyi deniyoruz. Ofis ve daire temizliğinden, inşaat sonrası temizliğine kadar A’dan Z’ye temizlik işlerinizde yanınızdayız. Size uygun getirdiğimiz çözümlerle ve ‘deep clean’ temizlik anlayışımızla hizmet kalitemizi artırmak ve sürekliliği sağlamak hedeflerimiz arasında. İş yükünüzü azaltırken zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için yüksek kalite standartlarını en makul seviyede tutuyoruz.

Temizlik Uygulama Alanlarımız

Asos Temizlik olarak verdiğimiz hizmetlerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirip şekillenmesine izin veriyoruz. Bu sayede bölge bölge yapılan uygulamaların ağırlıkları çeşitlilik gösterse bile hizmet standartımız hiç değişmiyor.

İşte Rize’de yaptığımız temizlik uygulamalarından bazıları şöyle:

Buharlı temizlik, dezenfeksiyon, cami okul fabrika hastane otel temizliği, villa yat gemi daire temizliği. Endüstriyel alanlar, depo alanları. Zemin cilalama, mermer cilalama yerinde halıfleks* halı* koltuk* temizliği. Su baskını, tadilat sonrası, yangın sonrası temizlik ve daha fazla alanda temizlik işlerinizi yürütüyoruz.

Profesyonel ofis ve daire temizliğinde uzman ekibimiz ve profesyonel çalışanlarımızla her zaman yanınızdayız.

Asos temizlik olarak yaptığımız işlerle kendimizden söz ettiriyoruz. İş verimliliğinizin artması ve konforunuz için her gün yenilenmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın bağlılığı ise önceliklerimiz arasında yerini alıyor.