Samsun Temizlik Şirketleri

Asos Temizlik Samsun ilinde A’Dan Z’ye temizlik hizmeti veren bir firmadır. Yakınınızda temizlik hizmeti sağlayıcısı arıyorsanız Asos Temizliğin size sunacağı ayrıcalıkları deneyimleyebilirsiniz. Hizmet standartları çerçevesinde iç ve dış bütün mekanları deneyimli personel, profesyonel ekipmanlar ve uygun kimyasallar kullanarak temizliğini sağlamak başlıca çalışma yaklaşımımızı oluşturur. Bunun yanında müşterilerimizle açık iletişim kanalları ile süreci kolaylaştırmak ve süreklilik kazanmak amaçlarımız arasında yer alıyor.

Asos temizlikte önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçların uygun çözümler getirmektir. Ofis ve bina, ev temizliğinde konut değerinizi artıran temizlik için tutarlı ve kaliteli temizlik programı sunabiliriz. Her alanda yaptığımız çalışmalarla detaylara önem veren ve işinde başarılı uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Yaşam alanlarınıza uygun dokunuşu getirmek için her türlü imkana sahibiz. Gerek deneyim ve sektörde bilgi birikimi olsun yada malzeme ve işçilik. Uzman işletme sahipleri olarak farkımızı ortaya koymakta kararlıyız.

SAMSUN TEMİZLİK UYGULAMALARIMIZ

Otel Hastane Okul cami ofis daire temizlikleri. Bu alanlar pek çok detayı içerir ve ancak kademeli olarak tam temizlikleri sağlanabilir. Örnek olarak otel temizliklerinde yapılacak uygulamalar şunları içerir; misafir odaları, ön lobi alanı, mutfak, restoran, sosyal alanlar, döşeme, parke ve halılar, banket alanı tüm yüzeyler temizlendikten sonra uzun süre parlaması için kalıcı temizlik sağlanmış olur. Aynı şekilde okullar, hastaneler ve camiler hem dezenfeksiyon işlemine tutulur hem de derinlemesine temizlenir. Cami halıları ve koltuklar yerinde temizlenir.

Samsun Villa Yat ve Tekne temizlikleri.

Yaptığımız çalışmalarla gururluyuz. Söz konusu lüks mekanlar olduğunda pek çok hassas ve çizilmemesi gereken yüzey söz konusudur. Ayrıca ahşap yüzeyler için farklı temizlik prosedürleri uygulamak önemlidir. Güvertelerin temizliklerinde ahşabın cinsi ve yüzeyin cilalı veya cilasız oluşu kullanılacak tekniklerin seçimi için önemlidir. Bunun için getirdiğimiz çözümler son teknoloji ile üretilmiş kimyasallardan yana olacaktır. Bu sayede ahşabın rengi ağarmaz ve cilalama işleminde temizlik kalıcı hale getirilir.

Samsun Endüstriyel alanlar fabrika petrol ofisi dış cephe temizlikleri Ticari faaliyetlerin yürütüldüğü alanlar her zaman trafiğin yoğun olduğu ve dış etkenlere fazlaca maruz kalan yerlerdir. Kademeli temizlikle her alanın temizlenme ihtiyacını bilmek önemlidir. Bariyerler, akaryakıt doldurma alanları, yol bölücüler, raflar, güvenlik barikatları, kabinler ve makine bölümleri her zaman daha fazla temizliğe ihtiyaç duyar.