şanlıurfa temizlik firmaları

ŞANLIURFA TEMİZLİK FİRMALARI

Şanlıurfa’da Assos Temizlik güvencesiyle artık kirli işlere veda edebilirsiniz. Bulunduğunuz mülklerin temizlenmesi ve iş yükünüzü hafifletmek için, temizlik teknisyeni getirtmek en kısa çözüm olabilir. Basit veya kompleks, A’dan Z’ye her türlü temizlik işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Uzun yıllar hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe Urfa’nın her noktasına hizmet götürmekteyiz. Kazandığımız güven ve dayanışma ile yüzlerce ticari mülk sahibine hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Temizlik işlerinizde baştan sona bütün süreç boyunca müşterilerimize destek oluyoruz. Devlet kurumları, evler, okullar, ofisler, tıbbi ve endüstriyel tesisler için ana temizlik hizmeti sunuyoruz. İsterseniz tek seferlik isterseniz periyodik olarak sizleri ziyaret ediyoruz. Önceliğimiz her işten memnun kalmanız. Asos Temizlik Türkiye’de her bölgede hizmet veren ticari bir temizlik şirketidir. İsterseniz 10 metrekare isterseniz 1000 metrekare alanda temizlik ihtiyacı duyun, Asos Temizlik olarak temizlik ihtiyacınıza uygun çözümler sunmayı hedefleriz.

Sonuç odaklı getirdiğimiz çözümlerle ihtiyaçlarınızı doğru belirlemenize yardım edebiliriz. Neye ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz uzmanlarımız sizin için bir öngörüde ve teklifte bulunabilir. Beklentilerinizi karşılamak ve başarılı bir temizlik bizim hedeflerimizin başında geliyor. Sizlerle birlikte gelişerek büyümeyi ve bu süreçte kararlı olmayı ilke edindik. Yaptığımız işleri her zaman yakından takip ediyoruz. Temizleme alanlarımızı önce denetliyor personelimizi ihtiyaçlardan haberdar ediyoruz. İşlere uygun olan doğru personelleri görevlendirerek hem onların meslek hayatlarına katkı sağlıyor hem de tutarlılık için bir adım atıyoruz. Meslektaşlarımız ile birlikte karşılıklı olarak gelişmek ve beraber öğrenmek bizim olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti için her şeye sahibiz.

Müşterilerimizle açık bir iletişim kanalı olmak önceliklerimizin başında geliyor. Bizlere her zaman ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Sizin için iş sürecini kolaylaştırmayı görev biliyoruz.

Kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile en çağdaş uygulamaları uyguluyoruz. Sektörel gelişimleri takip ediyor en ulaşılabilir çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kullandığımız teknikler ile zamanı iyi yönetiyor ve planlama konusunda da ilerici bir yaklaşım sergiliyoruz.

Şanlıurfa Ticari Temizlik Uygulama Alanları

Değerli müşterilerimiz için her gün yenilenerek güncelleniyoruz. İhtiyacınız olan temizliği size sunmak bizim için çalışmalarımızın temelini oluşturuyor. İşte uygulama alanlarımızın bazıları:

benzin istasyonu

buharlı temizlik

dezenfeksiyon

cami

daire temizliği

Taşınma öncesi- sonrası temizlik

dezenfeksiyon

dış cephe cam temizliği

Endüstriyel temizlik

Fabrika temizliği

gemi-yat temizleme

Halıfleks yıkama

hastane

Inşaat temizliği

koltuk yıkama

mermer cilalama

ofis

otel

okul

Pvc temizleme

zemin cilalama

su baskını sonrası temizlik

temizlik personeli temini

tadilat sonrası temizlik

villa temizlik

yangın sonrası temizlik

yerinde halı yıkama