zonguldak temizlik firmaları

ZONGULDAK TEMİZLİK FİRMALARI

Azoz Zonguldak Temizlik Firması yaşadığınız her yerde temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaya gönüllüdür. Adımızı sıkça duyacağınız Asos Grup bünyesinde deneyimli personellerimizle Türkiye ve Dünyada kabul görmüş temizlik yöntemlerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Yerel uygulamalarımız ile ihtiyaçlarınıza doğrudan çözümler geliştiriyoruz.

Bizim için temizlik çevreye, insan ve hayvan sağlığına duyarlı olmalıdır. Ürünlerimiz bu çerçevede ulaşılabilir tutmak ve kaliteyi sürdürülebilir kılmak en önemli hedeflerimiz arasında gelmekte. Sizlere onlarca farklı yaşam alanında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. A’dan Z’ye her an her işte yanınızdayız. Yeni yatırımlarınızın ve bu konuda ki hassasiyetin farkındayız. Biliyoruz ki zamanla biriken kirler mobilyaların, döşemelerin, kaplamaların kısaca sahip olduğumuz bütün varlıkların eskimesine yol açacaktır. Eğer önlem alınmazsa en dayanıklı malzeme bile dış etkenlere karşı savunmasızdır. Elbette, müşterilerimiz sanayide bile, toz ve yağ karışımının düzenli bakım yapılmadığında en pahalı makinaları bile arızaya soktuğunu bizden daha iyi bilir. Doğru temizlenmemiş bir yerde mobilyaların zamanla kaplamaları soyulur ve çürümeye maruz kalır. İşte temizlik hayatımızda bu kadar etkin bir faktörken onu en doğru kanaldan yani profesyonellerden almak etkili bir sonuç için gereklidir.
Düzgün Bir Temizlik Firması Ne Yapar?

İşimiz önce varlıklarınızı en parlak şekilde temizlemek sonra ise bu temizliğin kalıcı olmasını sağlamaktır. Periyodik bakımlar eşyaların temizliğini sağlamada yararlıdır diğer yandan küçük detaylara önem vermek kalıcı ve derinlemesine temizlik için vazgeçilmez bir olgudur. Kullandığımız ürünler doğru analiz edilmiş en iyi kimyasallardan oluşur yüzeylerinizi ağartacak, solduracak, çizecek ve yıpratacak hiçbir kimyasal kullanmıyoruz. Yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimizde nemliliği en aza düşüren neredeyse kuru temizleme diyebileceğimiz güçlü motorlar kullanıyoruz. Geride kalıntı ve kimyasal bırakmamak önemlidir diğer yandan nemli ortamlarda bakteriler hızla çoğalabilir.

Yaptığımız uygulamaların ‘yeşil’ yani çevreye ve sağlığa duyarlı olması bizim için önemli. Ortamınız tozsuz ve mikroorganizmalardan arındırılmış olması için dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerimizi uyguluyoruz. Buharlı temizlikle geniş yüzeylerde hızlı sonuç alabiliyoruz. Böylece mobilyaların görünmeyen gözeneklerine barınan mikropları etkili şekilde yok edip yaşam alanlarınızı anti-alergenic, anti bakteriyel hale getirebiliyoruz. Zonguldak temizlik işleri için sldığımız önlemler ve sunduğumuz çözümlerle sizlerin ve çevrenizdekilerin sağlığı ve mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz.