aksaray temizlik firmaları

AKSARAY TEMİZLİK FİRMALARI

Hepimiz günlük hayatta dışardan hizmet almamız gerektiğinde birkaç temel gereksinim arıyoruz. Bunlardan en önemlisi güven ve yeterlilik. İş verdiğimiz kişilerin alanında yeterli ve güvenilir olması bizim için bir taahhüttür. Asos Temizlik olarak neler hissettiğiniz ve beklediğiniz biliyoruz. Bizden istenilenlerin farkındayız ve size daha iyi deneyimler sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bu yönde yaptığımız işlerde temizlik endüstrisini takip etmeyi ve daha çağdaş uygulamaları benimsemeyi ilke edindik. Sizlere her zaman güncel olanı, dünyada kabul görmüş ve Avrupa Standartları düzeyinde hizmet sunmayı ilk edindik.

Temizlediğimiz alanların başında gelen ofis ve evler, devlet daireleri, kurumsal firmalar, ibadethaneler ve okullar gibi iç mekanlar her zaman tozlanmaya ve mikroplara müsaittir. Bu hareketliliğin içinde ortamın dezenfekte edilmesi çevre sağlığı açısından faydalıdır. Mülklerinizi kirlerden arındırırken onları sterilize etmek içinde çaba harcıyoruz. Örneğin başka yerde kullandığımız bezleri ve mikroorganizmaları mülkünüze taşımıyoruz. Hizmet standartlarımız dahilinde görünen görünmeyen bütün kirleri temizliyoruz.

Detaylı temizlik önemlidir ancak daha önemlisi bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Sizleri anlayan ve taleplerinize çözümler sunan destek ekibimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemede en iyi yardımcılarımızdır. İster 10 metrekarelik bir mekana sahip olun isterseniz 1000 metrekarelik bir üretim tesisine sizin için geliştirdiğimiz bir çözüm mutlaka vardır.

Güçlü temizlik ekipmanlarımız ve kaliteden ödün vermeyişimiz işimizde en büyük yardımcılarımızdır. Teknolojinin sunduğu üstün temizleme malzemeleri işimizin önemli bir parçasını oluşturur. Bu alanda eğitilmiş ve uygun roller verilmiş çalışanlarımız ise işlerinde uzmanlaşmıştır. Temizlik personelimize verdiğimiz görevlerle onlara doğru pozisyonlar vermeyi ve meslek gelişimlerine katkıda bulunmayı önemsiyoruz. Bu sayede çok sayıda ekip üyemiz bizimle çalışmayı sürdürmeyi tercih ediyor. Çalışanlarımızla umutla büyürken müşterilerimizin de beklentileri doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz.

Yaşam alanlarımızda patojenlerin yayılımı çoğu zaman hızlıdır ve bulaşıcı riski olan hastalıklar her yerde olabilir. Sizin için sterilize ettiğimiz mekanlarınızda okullarda, hastane, ofis ve devlet daireleri gibi toplum sağlığını doğrudan etkileyen yerlerde dezenfeksiyon işlerimizi hassasiyetle yürütüyoruz. Genelde göz ardı edilen korkuluklar, lobiler, asansörler denetimimiz altında…