yozgat temizlik firmaları

YOZGAT TEMİZLİK FİRMALARI

Yozgat ilinde hizmet veren Asos Grup olarak temizlikte her zaman bir adım öndeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya ve ihtiyacınıza uygun hizmetleri sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Bizim işimiz önce müşterilerimizin beklentilerini karşılamak sonra ise temizlik alanında beklentilerini daha yükseğe çıkarmak. Bu sayede yüzlerce kurumsal ve bireysel müşterimiz daha ilk denemeden sonra bizimle çalışmaya devam etmeye karar vermekte zorlanmıyorlar.

İşiniz ne kadar basit yada zorlu olursa olsun mutlaka size uygun bir temizlik hizmetimiz mevcuttur. Periyodik daire, ofis ve villa temizliklerinden daha kompleks tıbbi, endüstriyel alanlar, fabrika ve tadilat/ inşaat sonrası, su baskını ve yangın sonrası gibi zorlu görevlere kadar her zaman yanınızdayız.

Yaptığımız işler takdir edilse de bizim için başarı müşterilerimizin aldığı hizmetten mutluluğudur. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve işimizi bir adım ileri taşımak nihai hedeflerimizin başında geliyor. Müşterilerimizi anlamak ve uygun çözümler getirmek iş gelişimimizin temelini oluşturur. Birçok AR GE çalışanımız yeni yöntem ve teknikler için müşteri deneyimimize güveniyor. Bu sayede sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizden aldığımız ger dönüşler ve taleplerle yolumuza devam ediyoruz.

Yaşamımızın her alanında mülklerde, iş ve dış mekanlarda temizlik önemli ihtiyaçtır. Temiz bir ortam insan sağlığını doğrudan etkiler ve verimliliği %100 artırır. Daha sağlıklı ve verimli bir ortam için temizlik birçok ipuçları ve detaylarla sağlanabilir. Klasik temizlikte geniş yüzeyler ve metaryeller dikkate alınsa da daha kalıcı olacak temizlik ancak bazı detayların hesaba katıldığı derinlemesine temizlikle sağlanabilir. Deep clean yaklaşımı ile temizlediğimiz alanlar önce parlar sonra uzun süre ışıldamaya devam eder.

İç mekanlarda özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda mikroplar barınır ve uzun süre hastalık yapma riski taşır. Buharlı temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ile ofis, okul, hastane, cami gibi kalabalık ve toplum sağlığını doğrudan etkileyecek alanların sterilize edilmesi önemlidir. Normalde sterilizasyon işleminde sıvılar yüzeylerde 10 dk kadar bekletilmelidir ancak bu geniş alanlarda zor bir uygulamadır bunun için en etkili ve EPA onaylı dezenfeksiyonları kullanıyoruz. Geride hiçbir iz ve kalıntı bırakmadan yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.