sivas temizlik firmaları

SİVAS TEMİZLİK FİRMALARI

Sivas, Asos Temizlik Firması’nda müşteri memnuniyetimizi her şeyden önde tutuyoruz. Bizimle iş birliği yapan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için güçlü yönlerimizi ortaya çıkarmaya devam ediyoruz.

Denetimli temizlik ekiplerimiz ile kaliteyi her zaman sabit ve üst düzeyde tutarken, diğer yandan ekiplerimizi güncellemek için yenilikçi olmayı gerekli buluyoruz. Asos Temizlik personeli daima doğru pozisyonlarda tutularak hem personel yetkinlikleri çoğaltılır hem de tutarlı bir şekilde hizmet kalitesi sürdürülür.

Esnek çalışma planları için günlük haftalık ve aylık olarak anlaşmalar sağlıyoruz. İstediğiniz uygulama alanı büyük- küçük, iç ve dış, az veya çok kirli olsa da her zaman size uygun çözümler getiriyoruz. Neye ihtiyacınız olduğu konusunda emin değilseniz deneyimli uzmanlarımız sizin için ön görüde bulunabilir.

Deep Clean ‘derinlemesine temizlik’ anlayışı ile önce kirleri ortadan kaldırmak için mücadeleye girişiriz, sonrasında ise temizliğin kalıcı olması için çalışırız. En küçük detaylara önem veririz ve bu yerlerin mekanın genel temizliğine ne kadar katkı sağladığını bilmekteyiz.

Temizlediğimiz alanların bölgelere ağırlıkları farklılık gösterse de, genelde ihtiyaca uygun olarak hizmet standardımızı en üst düzeyde tutuyoruz. İnşaat temizliğinde ortaya çıkan dağınıklık son teslim tarihini geciktirme endişesi zorlu olabilir. Profesyonel ekipmanlar, uzman güvenilir kadromuz ve uygun kimyasallar ile bu süreyi çok daha erkene alabilmekteyiz. En iyi sonucu almak için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz. Tüm yüzeyler ve çalışma ortamları için yaklaşım farkının verimliliğe olan etkisine inanıyoruz. Bu nedenle rakamlarla değil sonuçlarla başarıldığına inanıyoruz. Daha etkili ve olumlu sonuçlar içinse müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun planlamalar yapmaktayız.

Uygulama Alanlarımız

Temizlik endüstrisinde teknolojiyi takip edip üstün teknoloji ile üretilen kimyasal ürünlerden diğer dijital ekipmanlara kadar güncelleniyoruz. Tadilat alanları kullanım dışındaysa erken teslimi esas alırız, eğer tadilat yerleri kullanımdaysa gerekli güvenlik önlemleri alınarak temizlik işlemleri gerçekleştirilir.

Endüstriyel alanlar, fabrikalar, atölyeler, kamu kurumları ve diğer çalışma alanları uzun süre temizlenmediğinde belli yerlerde kirler birikir. Ayrıca çöp kaldırma gibi daha dikkat gerektiren işleri yüklenmek uzmanlık gerektirir. Bu alanlarda ki dağınıklık çalışanların verimliliğini düşürür ve performansı doğrudan etkileyebilir. Sadece ortamın temizliği ile bile çalışanların refahı artırılıp motivasyonu yükseltilebilir.Temizlik alanında ihtiyacınız olan rahatlık için siz ve sevdiklerinize her türlü desteği veririz.