Beylikdüzü Temizlik Firmaları

1

Beylikdüzü temizlik firmaları ev temizliği, daire ve dairelerin konumuna bağlı olarak; Eşyalı ev temizliği, boş ev ve apartman temizliği. Eşyalı dairelerin temizliğinde müşterilerimizin bizden en çok talep ettiği şey olan evinizin büyüklüğüne göre uygun personel sayısını belirliyoruz. Temizlik maddelerinin sağlanması isteğe bağlıdır. Malzemeli veya malzemesiz hizmet veriyoruz. Çalışanlarımızın sosyal güvenliği şirketimiz tarafından garanti ediliyor.

 Villa Temizliği

Beylikdüzü temizlik firmaları olarak sunulan hizmetlerden biri olan villa temizliği, belirli bir inşaat aşaması da dâhil olmak üzere belirttiğiniz saatlerde randevu alınarak temizlenecek olan villanın durumuna bağlıdır. Bay veya bayan, isteğinize bağlı olarak, villa inşaatı sonrasında personelimiz tarafından yapılan temizlik hizmetimiz her zaman sınırsız ve sağlığınız ile uyum içindedir.

1 2

Villa binasını temizledikten sonra firmamızdan alabileceğiniz bir temizlik firması olarak, siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak isteriz. Villaların inşaat sonrası temizliğini yapan temizlik firmaları arasında sizlere her zaman en iyi hizmeti ve en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Villayı temizlerken villanızın zeminini, köşelerini, pencerelerini ve çerçevelerini temizliyoruz. Balkonlar, banyo, teras, kazan dairesi, yüzme havuzu, tuvalet, mutfak, kapılar, zeminler, seramik zeminler, duvarlarınız temizlenmesi gereken tüm alanlar için temizlik mevcuttur.

 Beylikdüzü Temizlik Firmaları İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü temizlik firmaları İnşaat sonrası ve tadilat temizlik hizmetimiz ile konusunda uzman çok sayıda personelimiz titizlikle ve titizlikle temizlik yapılır. Ayrıca sizlere ön temizlik sunarak evinize ve iş yerinize güvenle ve yorulmadan hareket etme imkânı sunuyoruz.

Ofis Temizliği

Çöp kalıntısı, pencere doğrama, iç ve dış cam temizliği, seramik fayans, kapı, priz ve anahtar temizliği, kombi, süpürgelik, gömme dolap, mutfak dolabı, yağlı boya, tuvalet ve lavabo, duşakabin temizliği Beylikdüzü temizlik şirketi bünyesinde olan deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılıyor.

Ofis temizliği, lavaboları, atölyeleri, ofis mutfakları, parke zeminleri, duvarları, koltukları, halıları, ofis masaları, rafları, bardakları uzman kadromuz tarafından özenle ve hijyenik olarak temizlenmektedir. Anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile ve çalışanlarınızın sağlıklı günler geçirmesini sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden temizlik şirketimiz ile edindiğimiz tecrübeye dayanarak sizlere kaliteli, bakımlı bir yaşam sunuyoruz. Birçok şirketin ofislerini temizlemekten gurur duyuyoruz.