Villa Temizliği

1 49

Villa temizliği, özellikle  müstakil evler için en gerekli olan temizliktir. Şehrin dışında sakin şık ve modern görünüşleriyle dikkat çeken villalar tekli yapıda oldukları gibi site olarak da imar edilirler. Tabi konforun baz alınarak inşa edildiği bu yaşam alanları biraz maliyetli olmakla birlikte bakımı ve temizliği için yardım almayı da gerektiriyor. Bazen tek kat bazen dublex, bazen de triplex olarak tasarlanan bu villaları, evin hanımı ya da ilgilenen tek bir kişi ile canlı tutmak çok zordur. Genelde geniş bahçeleri de olup, bahçe düzenlemeleri ve temizliği de sürekli yapılmaktadır. Temizlikte öncü kaliteli ve ekonomik hizmet veren firmamız villa temizliği  hizmeti de veriyor.

Villa Temizliğinde En Güvenilir Adres


Villa temizliği konforlu birer yaşam alanı olan villalar da konforun tadını çıkarabilmek sürekli bakılarak ve temizlenerek mümkün olur. İç dizaynlari en modern mobilya ve aksesuarlarla döşeli bu yapıların temizliği oldukça narin bir şekilde  yapılmalıdır. Villa temizliğinde en güvenilir adres olan firmamız modern malzeme ve temizlik ekipmanlarıyla alanında uzman ekiple size yardımcı olmak için her an hazırlar.

Villa Temizliği Hizmetinde Uzman Ekip

Villa temizliği hizmetinde uzman ekip arkadaşlarımız ekipman olmadan yapılan temizlik eşyalara ve aksesuarlarla zarar verebilir. Zarar görmelerini dışında yeterince iyi temizlenmiş te olmayabilirler. Örneğin avize temizliği kolay bir iş değildir uygun solüsyon ve buharlı temizlik makinesine ihtiyaç vardır. Camlar ve dolaplar içinde farklı malzemeye ihtiyaç vardır. Bazı villaların on cephesi ful cam olduğu için dış cephe cam temizliği de  temizlik firmamızın verdiği  hizmetlere dahildir. Halı koltuk kanepe gibi eşyalar için ise son derece etkili fakat renkleri soldurmayan deterjanlar tercih edilerek vakumlu temizlik araçlarıyla sterilize edilir.

Yüzeylerin temizlenmesi ise dokusuna bağlı olarak dezenfekte ve cilalama işlemi olarak iki aşamalı yapılmaktadır. Firmamızın yönlendirdiği uzman ekip detaylı temizliğe başlamadan önce genel dezenfeksiyon işlemi yapıp sonra bölge bölge incelikli bir temizlikle size sadece konforun ve ferahlığı tadını çıkarmayı bırakır. Villa temizliği hizmetini sürekli olarak alabildiğiniz gibi ani ihtiyaç halinde de uzman ekiplerimiz siz yardımcı olabilir. Bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi ve yârdim alabilirsiniz.