Van Temizlik Şirketleri

Van temizlik firmaları arasında yerini alan Asos Grup değerli müşterilerine değişimi hissedebilecekleri bir temizlik hizmeti sunar. Öyle ki baştan sona bütün süreç çok hızlı ilerlerken döndüğünüzde mülkünüzü tanımayabilirsiniz. Evinize/ iş yerinize döndüğünüzde büyük değişimi fark edeceksiniz. Başarılı temizlikçilerimiz ‘sizin için’ unutulmuş pek çok detayı fark edip temizliyor. Amacımız etkili ve kalıcı bir temizlik sağlamaktır. Bir sonraki ziyaretimiz için endişelenmenize gerek yok ne zaman isterseniz bir oradayızdır. Amacımız Van’ın bütün bölgelerine hizmet götürebilmek ve her zaman ulaşılabilir olmak.

Zorlu işler gözünüzü korkutmasın, uzmanlarımız bütün yüzeyler ve leke çeşitleri konusunda deneyimli ve bilgilidir. Bu amaçla kullandığımız pek çok elektrikli alet ve ekipman var. Temizlik yardımcılarımızla yaptığımız işlerde her zaman bir adım öndeyiz. Sadece temizlemeyi eğil tepeden tırnağa temizlemeyi vaad ediyoruz. Standart temizlik veya detaylı temizlik seçeneklerimizle ihtiyacınız olana karar verebilirsiniz. Derin temizliklerin daha uzun süre kalıcı olduğu ve ortamı parlattığı unutulmamalıdır.

Sizlere daha yaşanabilir bir yer sunmak için temizliğin çözümün önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Uzun süredir yaptığımız işlerde her seferinde beklentilerin bir adım üstüne çıkarak müşterilerimizin sadakatini kazanıyoruz. Değişimin bir lüks değil ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Ancak bu şekilde herkes için güvenli, işlerin daha kolay halledildiği bir temizlik standartı yakalayabilirdik öylede yaptık. Artık herkes için neyin güvenli ve faydalı olduğunu biliyoruz.

İşlerimiz belli bir değer üzerinde yer alıyor. Bu temel değer üzerinde yükseliyor. Temelimiz müşteri memnuniyeti ve çalışanlarımızın bağlılığı. Müşteri memnuniyeti için en önemli adımımız ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getirebilmek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. En güçlü yanımız sayılarla değil sözlerle iş yapıyor oluşumuz ve bu sayede kazancımızdan çok verdiğimiz söze odaklanıyoruz.

İşte edindiğimiz ve hayatımızı iyi yönde etkileyen değerlerimiz şunlar:

İnanç olmazsa olmazımızdır. Aksilikler her zaman yaşanır ancak bunlarla savaşacak güç için inanç ve sabır en büyük destekçimizdir.

Personellerimizle sebat ederiz, sirkülayon olan şey, elemanlar değil diğer şeyler olmalıdır.

Sözümüzü tutarız

Markanı yükselt

Müşteri memnuniyetini kazanmak

Dürüst, ulaşılabilir ve bütüncül olmak

Her zaman bir tuğla fazladan koymak.