Tunceli Temizlik Şirketleri

Temizlik her zaman önemli bir ihtiyaçtır ve kimi zaman işler sanıldığından daha fazla strese neden olabilir. Yoğun tempoda çalışırken temizliğe vakit ayırmak bazen imkansızdır. Ya da hijyenli bir ortam olurşturmak için nasıl temizlik yapılacağı hakkında ipuçlarına sahip değilsinizdir. Asos Temizlik hayatın her alanında ve her anında size uygun temizlik çözümleri getirir.

Baştan sona temizlik işleriniz için artık bize güvenebilirsiniz. Basit bir işten daha komplike olanlara kadar temizlik işlerinizde yanınızdayız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız esnek çalışma planları ile bir teklif alabilir veya uzmanlarımız tarafından ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için bize danışabilirsiniz.

Sağlığınızı ve çevrenizi korumayı işimiz kadar önemsiyoruz. Bu sebeple TSE ve EPA onaylı ve EU standartları olan ürünleri kullanıyoruz. Covid-19 kapsamında daha iyi dezenfekte edilmesi gereken alanları sağlığa en az zararlı dezenfektanlar ile temizliyoruz. Temizlik yapmak için pek çok yöntemimiz var ve hangisinin en doğru olduğuna karar veren uzmanlara sahibiz. Mekanlara ve yüzeylere en uygun yöntemleri kendimiz geliştirdik ve profesyonellerimizden bu konuda destek aldık. Sizinle birlikte gelişirken bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bulunduğunuz mekanı temizlemek konusunda endişe duyuyorsanız Asos Temizlik güvencesiyle bu stresi azaltabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet kalitesi çerçevesinde yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz. Profesyonel bireysel ve ticari temizliğimizin faydaları beklentilerinizin de ötesine geçebilir. Yürüttüğümüz faaliyetler sadece estetik değil aynı zamanda sağlık içinde en iyi çözümleri sunar. Yapılan araştırmalar bir ofiste bulunan mikrop sayısının bir WC’de bulunan mikrop sayısından 3-4 kat fazla olduğunu ortaya çıkarır. Bu da birçok mikrobun sürekli sürekli yapıştıkları yüzeylerde uzun süre yaşayarak her an hastalık yapma potansiyeli olmasından ileri gelmekte. Buharlı temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sayesinde bu zararlı mikroorganizmalar viral hale gelmeden ortadan kaldırılabilir. Bakterisiz ve tozsuz ortamların daha az verimlilik kaybı yaşanacağı ve motivasyonun her zaman daha yüksek olacağı anlamına gelir.

Tunceli Temizlik Uygulamaları

Yaşam alanlarımızın hemen hepsinde temizlik ihtiyacı doğabilir işte sizin için tasarladığımız ve geliştirdiğimiz uygulamalarımız şunları içerir. Yerine halı ve halıfleks uygulamaları cami ve şirket zeminleri için tercih edilir. Yerinde koltuk yıkama. Ofis ve ev temizlikleri, inşaat temizliği, bina cam temizliği, petrol ofisi temizliği, fabrika ve endüstri alanları, hastane ve okul temizlikleri en çok tercih edilen servislerimiz arasında gelir.