Tekne Temizliği

1 48

Tekne Temizliği oldukça meşakkatli bir iştir. Tekneler temizlenirken mutlaka uzman bir ekipten yardım alınmalıdır. Kullanılan ürünlerin doğa dostu olması ise en önemli konudur. Çünkü denize zarar vermesini hiç kimse istemez. Tekne temizliği için yapılması gerekenler uzmanlık gerektiren işlerdir. Çünkü kullanılan ürünler tekneyi aşındırmamalı ve çizmemelidir.

Firmamız tekne temizliği konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu ekip sayesinde tekneniz temizlendikten sonra ilk günkü gibi olacaktır. Tekne temizliği baştan sona yerinde yapılmaktadır.  Her bölmesi ayrı ayrı temizlenmekte ve her bölme için ayrı temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Teknenizi ilk günkü gibi görmek istiyorsanız firmamız bu konuda size en iyi hizmeti verecektir.

Tekne Temizliği Nasıl Yapılır?

Tekne temizliği önemlidir çünkü sürekli su yüzeyinde olduğu için küf ve pas kirleri oldukça zorlayıcı olabilir. Bu yüzden tekne temizliği hiç de kolay değildir. Ciddi bir özen gerektirir. Tekne temizliğinde her ürün olduğu yerinde temizlenmektedir.  En ince detayına kadar her ürün her eşya tek tek temizlenir. Koltuk takımı ve halılar olduğu yerde yıkanır. Bu yıkama son teknolojik ürünler ile yapılır. Halılar yıkanır iken alt döşemeye asla zarar vermez.

Zemin bu işlemden etkilenmez. Perdeler ve var ise storlar buharlı makineler ile yerinde yıkanır. Tuvalet temizliğine de oldukça önem verilir. Teknelerde alan dar olduğu için tuvalet ya hemen mutfağın karşısında ya da yatak veya koltuk altında olur. Bu bölüme ayrı bir özen gösterilmelidir. Güverte temizliği de dikkat çekici bir temizlik ister. Biz firma olarak size tekne temizliğinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Tekne Temizliği Neden Önemlidir?

Tekne temizliği teferruatlı bir iştir. Bu süreç temizlik şirketlerine verildiği takdirde çok daha sağlıklı ve daha özenli olacaktır. Tekne güvertesi, kapalı alanı, güneşlenme minderleri, halılar, koltuk ve yataklar sonra perdeler hepsi tek tek makineler ile yıkanarak kullanımına hazır hale gelecektir.

Mutfak, wc ve duş kabini de en kaliteli ürünler kullanılarak hijyenik şekilde güvenle kullanmanız için size hazırlanacaktır. Tekne temizliğinin usulü ev temizliğinin usulüne benzer. Bu şekilde yapılır. Biz firma olarak teknelerinizi güvenle teslim edeceğiniz emin bir kuruluş olmanın özgüveni ile size hizmete hazırız.