Tekirdağ Temizlik Şirketleri

Tekirdağ’da hizmet veren Asos Temizlik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre her zaman bir adım öndeyiz. Hizmet standartlarımız çerçevesinde sizlerin ihtiyaçlarını anlayıp doğru çözümler getirmeyi çalışma prensiplerimizin başında getiriyoruz. Şirket olarak hacmimizi büyütmeyi kendi ürünlerimizi ve hizmetimizi tanıtmak için doğru analizler yapmayı bu sayede sizlere daha iyi hizmet sunabilmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle standart temizlik anlayışının çok ötesinde bir hizmet sunmanın devamlılığına inandık. Bu sayede önce derinlemesine temizlik yapmayı ve ortamı detaylarıyla ele almayı sonra ise bu temizliğin kalıcı olmasını sağlamayı planlıyoruz.

Yaşamın her yerinde temizlik bir ihtiyaç olarak ortaya çıkar. En az kullanılan ve göz ardı edilen mekanlar bile zamanla kirlenir nem, toz, hava ve güneş ışığından etkilenir. Sonuçta toz birikmesi gibi basit bir kirlilikten oksidasyon, küflenme, pas gibi zorlu kirlere kadar istenmeyen görünümler oluşur. Dış mekanlar dış etkenlerden etkilenirken iç mekanlar yani mülklerimiz daha çok kimyasallar, çöpler, bakteriler, lekeler ve toza ev sahipliği yapar. Bütün bu kirlere uygun teknikler ve yöntemler geliştirme ise ancak deneyim ve meslek yeterliliği ile elde edilebilir. Bizde hem dünyada hem Türkiye’de endüstriyel yenilikleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipman ve malzemeleri revize ediyoruz. Diğer yandan değerli mesai arkadaşlarımızı bilgilendiriyor ve onların meslek yeterlilikleri için gelişmelerine katkı sağlayarak profesyonel bir iş için gerekli adımları atıyoruz.

ASOS TEMİZLİK UYGULAMALARI

Kaliteli bir temizliğin püf noktası hiçbir eylemi şansa bırakmamaktan geçer. Bu da yüzeyleri ve malzemeyi iyi tanımakla ve uygun yöntemleri kullanmakla yani kısaca doğru bir yaklaşımla elde edilebilir. Doğru yaklaşım ise %100 etkin sonuçlar almayı sağlar ve normalde uzun saatler sürebilecek işleri çok kısa sürede halletmek için gereklidir. Eğer teslim tarihi yaklaşan bir inşaatınız varsa Asos Temizlikle çalışırken endişelenmenize gerek kalmaz. Uygun malzeme seçimi ve profesyonel dijital ekipmanlar her zaman işimizde iyi bir yardımcıdır. Bu konuda eğitilmiş personelimiz ise müşterilerimizi yakından tanır ve onlara gerekli talimatları verebilir.

Tekirdağ Yat ve villa temizlikleri; içerisinde pek çok detay barındıran ve standart temizliğin üstünde profesyonel temizlik gerektiren alanların başında gelmekte. Özellikle lüks ahşap veranda ve yüzeyler çizilmeye karşı hassas ve ağartıcı madde kullanılmaması gereken pek çok yer bulunur. Sizlerin bu konuda ki hassasiyetini dikkate alıp beklentilerinizin üstünde hizmet sunuyoruz.

Tekirdağ Fabrika ve endüstriyel alan temizliği; trafiğin ve makinelerin çok olduğu bu alanlar her türlü kimyasallara, yağlı ağır kirlere maruz kalır ve zamanla ortamda verimliliği düşürür. Uygun bir çalışma ortamı hijyenik ve sağlıklı olmalıdır fakat temizlenmemiş dezenfekte olmamış ortamlar her zaman mikroplara ve hastalıklara ev sahipliği yapar. Buharlı temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ile kalabalık ortamları dezenfekte ederken; iş yerindeki ağır kalıntı ve kirleri uygun işlemlerle temizlemekteyiz.