Sinop Temizlik Firmaları

Sinop ilinde hizmet veren Asos Sinop Temizlik Firması müşterilere uygun çözümler sunar. Çoğu zaman kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli temizlik hizmeti vermekteyiz. Bugüne kadar çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve sunduğumuz hizmete saygımız ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam etmekteyiz.

Yaşam alanlarınızda her zaman her yerde temizliğe ihtiyaç duyabileceğinizin farkındayız. Her çalışma ve yaşam alanı benzersizdir ve temizlik gereksinimleri farklıdır. Bu sebeple her alanda farklı bakış açıları geliştirerek derinlemesine; detaylı temizlik için uzman bakıma ihtiyaç duyulabilir. Sizler için geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler bu ihtiyaçlara göre şekillenir ve son halini alır. Sizlere en uygun hizmeti vermek için müşterilerimizle yakın temas kurmayı ve ihtiyaçlarını anladıktan sonra çözüm getirmeyi çalışma tarzı olarak benimsedik.

Temizlik şirketimizin temel hedefi geliştirilebilir hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak ve sizlere donanımlı hizmet sağlamaktır. Kendi denetiminizi sağlayabilir veya bizden uzman görüşü talep edebilirsiniz. Denetim personelimiz sayesinde yaptığımız işlerde kalite standartlarımızı aynı seviyede tutmayı ve geliştirerek yükseltmeyi ilke edindik. Sizlere sunduğumuz temizlik hizmetlerimizde tutarlılık bizim için vazgeçilmez bir olgudur.

Asos Temizlik yaşam alanlarınızı en ince ayrıntısına kadar sterilize etmeyi zorlu veya kolay bütün kirleri arındırmayı bu sayede daha konforlu ve sağlıklı ortamlar oluşturmayı hedefler. Kalabalık iç mekanlarda, temizliğin önemi oldukça fazladır. Ortamda bulunan bütün yüzeyler mikropların tutunduğu ve hastalık yapıcı özelliktedir. Okul, hastane, cami gibi topluluğa açık mekanlarda temizlikle birlikte buharlı temizlik, dezenfeksiyon işlemleri de yapılmaktadır. Bu sayede hastalıkların viral hale gelmeden ‘yayılmadan’ etkisinin ortadan kaldırılması amaçlanır.

Halı, halıfleks ve koltuklar belli aralıklarla temizlenmeye ihtiyaç duyulan döşemelerdir. Özellikle ibadethaneler, camiler sıklıkla ziyaret edilen ve temizlenmesi gereken noktalar. Yerinde halı ve koltuk yıkama ile evinizin konforunda halı ve koltuklarınızı yıkıyoruz. Tüm bu süreçte en uygun ‘ağartmayan’ ‘aşındırmayan’ derinlemesine temizleyerek temizliği kalıcı hale getiren yöntemler ve kimyasallar kullanıyoruz.

Dış mekanlar petrol ofisleri, bina dış cepheleri, cam yüzeyler, güverte ve verandalar, gemi ve yatlar belli periyotlarla temizliğe ihtiyaç duyan alanların başında gelir. Asos temizlik olarak bu alanların temizliğinde profesyonel ekipmanlar, uygun kimyasal ve yöntemlerle hizmet veriyoruz.

Fabrika ve endüstriyel alanlarda kirler ne kadar tabaka haline gelse de uygun temizleme yöntemleri ve kimyasallar kullanarak çalışma alanlarınızı temizlemekteyiz.