Rezidans Temizliği

indir

Rezidans temizliği özellikle artıdan profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız bu sektörde bu işi uzmanlıkla yapmaktadır. Rezidansların iç cephesi ve dış cephesi ayrı ayrı özen gerektiren bir temizlik ister. İç kısımda kullanılan temizlik malzemeleri ile dış kısımda kullanılan temizlik malzemeleri farklıdır. Dış kısımların temizliğinde ayrı bir uzman ekip ve ekipmanlar olmalıdır. Rezidans temizliği dikkatle özenle ve kaliteli ürünler ile yapılmalıdır.

Biz firma olarak rezidans temizliğinde her bölüm için ayrı ayrı ürünler kullanmaktayız. Firmamızın bünyesinde çalıştırdığı her bölümün temizlik hizmetini uzmanlıkla yapacak bir ekibi vardır. İç cephe, dış cephe, asansörler, camlar, kaplamalar hepsi ayrı ayrı uzmanlık gerektiren bir temizlik istemektedir. Firmamız da bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmektedir.

Rezidans Temizliğindeki Hizmetler Nelerdir?

 

Rezidans temizliği normal bir temizlik şeklinde olmamaktadır. Özenle yapılması gereken bir temizliktir. Bu alanda uzman olmamış kişilere ve kurumlara teslim edilmemelidir. Rezidans temizliği yapılırken iç cephe ayrı, dış cephe ayrı asansör ve merdivenler ayrı ayrı malzeme ve ayrı ekipler ile gerçekleştirilir. Biz kurum olarak iç cephe temizliğini ele alırken bile her bölmenin ayrı olduğunu bilerek ayrı malzemeler ile temizleriz. Rezidansların iç temizliğinde banyo, tuvalet, oturma odası, yatak odası, çamaşırlar, halılar ve mutfak detaylı olarak temizlenmektedir. Rezidans iç bölümlerde yapılacak temizlikte her alan için ayrı temizlik malzemeleri tercih edilir.

Rezidans temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir demiştik. Rezidans dış cephe temizliği yapılırken de uzman bir ekip olmalıdır. Çünkü camlar, kaplamalar, doğmamalar ayrı ayrı temizlenip ayrı malzeme kullanılmalıdır. Uzman bir ekip temizlik asansörü kurup burada gerekli korunma önlemlerini almalı ve o şekilde işe konulmalıdır. Temizlik elemanlarının can güvenliği oldukça önemlidir. Firmamız bu hususta en kapsamlı ve en güvenilir önlemleri alır.

Rezidans Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Rezidans temizliği öylesine önemlidir ki bu konuda pek çok dikkat edilmesi gereken husus vardır. En önemlisi seçtiğimiz kişi ve kurumlardır. Tercih ettiğiniz firma kendini güvenirliği konusunda ispatlamış olmalıdır. Biz firma olarak en çok bu konuda kendimize güveniyoruz. İşimizi bir düzen ve plan çerçevesinde yapıp müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyoruz.