Profesyonel Ev Temizliği

1 44

Profesyonel ev temizliği yapılması için uzman kişiler ve kaliteli malzemeler dahilinde olmaktadır. Uzman kişiler hem tecrübeleriyle hem de eğitimleri ile işlerine destek vermesi gerekir. Ev temizlikleri sürelerinde farklılıklar olmaktadır. Yarım gün profesyonel ev temizlik yapılacağı gibi tüm gün de ev temizliği yapılabiliyor.

Yarım gün yapılan ev temizliklerindeki saatler genellikle aşağıdaki gibidir:

  • Öğleden önce 00-13.00
  • Öğleden sonra 14:00-18:00

Tam gün yapılan ev temizliklerindeki saatler ise aşağıdaki gibidir:

  • Tam gün ev temizlikleri sabah 9:00’da başlar akşam 18:00 da biter.

Profesyonel Ev Temizlik Fiyatları

Profesyonel ev temizliği fiyatlandırılması her firmanın kendisine göre farklılık oluşturmaktadır. Tüm çalışanların durumlarına ek olarak kullanılan malzemelere varıncaya kadar değişim gösterir. Yapılacak işin türüne ve çalıştırılacak eleman sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Hangi firma ile anlaşma sağlayacaksanız fiyatlandırmayı öğrebilirsiniz.

Profesyonel Ev Temizlik Planlanması

Müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışma alanına yön verilmektedir. Belirtilen yerlerin temizliği yapılmaktadır. Ev temizliklerinde olmazsa olmazı olan bezlere ayrıca dikkat edilmektedir. Ev temizliğinde ilk dikkat edilmesi gereken yerin tuvalet olmasıdır. Tuvalette kullanılan bez ile odalarda kullanılan bezler tamamen farklı olması gerekiyor. Tüm odalara geçiş sağlanırken temiz su ve temiz bezler ile geçiş sağlanır. Ayrıca kullanılan temizlik kovalarda ise boyut olarak çeşitli olması gerekir.

Profesyonel Ev temizlik Firmaları Hangi Hizmetleri Karşılamaktadır ?

Profesyonel ev temizliklerinde firmamız olarak pırıl pırıl ev teslim edeceğimizden emin olmanız gerekir. Firmamızın bünyesinde bulunan çalışanlara ayrıca eğitimler vererek iş güvenliklerini sonuna kadar takip ediyoruz. Hem müşteri memnuniyeti oluşurken hem de çalışanlarımıza ayrıca özen gösteriyoruz.

Profesyonel Ev Temizlik Aşamaları Nelerdir?

Profesyonel ev temizlik için gelen kişiler öncelikle kendi ayakkabılarını çıkartırlar veya poşet takıp temizliğe başlangıç yaparlar. Müşteri ile ev gezintisi yaparlar. Müşteri odanın tüm özelliklerini ve istediği temizlikleri anlattıktan sonra personelimiz çalışma hayatına dönüş sağlar. Müşterinin özel talepleri varsa personellerimiz not haline alarak unutmayı engellemektedir. Personelimiz tüm temizlikleri bitirdikten sonra müşteri ile tekrardan evin gezintisini yapmaktadır. Yaptıklarını göstererek müşteriye başka istekleri olup olmadığını sormaktadır. Profesyonel ev temizliği almak istiyorsanız sizde iletişim haline geçiş sağlayabilirsiniz.