Periyodik Temizlik

1 14

Periyodik temizlik kelime anlamı ile belli süre zarflarında yapılması gereken temizlik türüdür. Temizlenmesi gereken ortamlarda iç ve dış olarak kirlilik oluşturabilecek ve çalışma ortamındaki verimliliği azaltabilecek etkiye maruz kalınır. Bu ortamların daha verimli sonuçlar elde edebilmesi için periyodik şekilde temizlik yapılması gerekir. Periyodik temizliklerinde süre farklılıkları olmaktadır. Bunlar günlük, haftalık, aylık şeklinde olur. Olması gerekenden az temizlik yapılırsa periyodik temizlik sayesinde kısa sürede çözümlenir. Bu saye de doğru şekilde takip edilerek belirlenen günler dâhilinde temizlik yapılırsa hem işveren için hem de temizlik firmaları için olumlu dönüşler sağlanır. Temizlik periyodları bundan dolayı önemlidir

Periyodik Temizlik Hakkında Bilgiler

Periyodik temizlik ile düzenli şekilde temizlik yapılmazsa bir süre sonra yapılan temizlik de kendisini göstermez. Periyodik temizlik sayesinde arızaların ortaya çıkmasını engelleme şansı bulunur. Periyodik temizlik ile iş yerlerinizde oluşabilecek tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Hem zaman hemde maddi anlamda katkısını görebilirsiniz. Böylelikle iş yerlerinizde sorunsuz ve kesintisiz şekilde çalışma yapılır.

Periyodik Temizlik ile Sorunları Ortadan Kaldırabilirsiniz

Periyodik temizlik sayesinde oluşacak sorunlara zaman ayırmak yerine işlerinize zaman ayırabilirsiniz. Firmamız profesyonel kişiler tarafından temizliği yapmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda işlerimize devam ederiz. Elektrik tesislerinde temizlik yapılması gerekir. Bunlara ek olarak da endüstriyel alanların temizliği de olması gerekir. Bu alanlar da olan temizlik uzmanlık gerektirdiği için temizlik firmalarında daha çok işinin ehli olan kişileri tercih etmeleri gerekir. Uzman kişiler ilk önce tesis keşfi yaptıktan sonra hangi malzemeleri ve bu malzemeleri nasıl kullanması gerektiğini ise bilirler. İş yerinizin büyüklüğü, ince detayları, kullanılacak ekipmanlar ve malzemeler olarak en uygun teklifleri firmamız olarak sunulur.

Hafta Sonu Periyodik Temizlik

Periyodik temizlik hafta sonları ihtiyaç ve istekler doğrultusunda yapılır. Yapılacak hizmet alanı geniş olduğu için detaylı temizlik yapılması gerekir. Hafta içi yapılan temizlikler de ne yapılırsa daha detaylı şekilde hafta sonları yapılmaktadır. Bunlara ek olarak bütün çöp kutularını ve sigara küllüklerinin temizliği yapılmasıdır. Firmamız hafta içi, hafta sonu ve aralıklı temizliklerin hepsini titiz şekilde yapar. Sizler de firmamız ile iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.