ordu temizlik firmaları

ORDU TEMİZLİK FİRMALARI
Ordu ilinde hizmet veren Assos Temizlik Firması değerli müşterilerimize yeni deneyimlerin kapısını aralıyor. Bizim için her türlü temizlik önemlidir; bu sebeple alanda önceliğimiz mekana uygun teknikler ve araçlarla temizlik faaliyetlerini yürütmek.
Ordu temizleme firması olan Asos Temizlik, temizlik alanında A’dan Z’ye hizmet vermekte. Şirket politikalarımız arasında yüksek hedefler ve standartlar için çaba göstermek ilk sırada geliyor. Her personelimiz bizim için kıymetlidir bu yüzden ekibimizi doğru yönlendirmeyi ve uygun pozisyonlarda görevlendirmeye dikkat ederek gelişimlerine destek oluyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri bizim için önemlidir bu sebeple açık bir iletişim ve karşılıklı saygı olmazsa olmazlarımız arasında. Ekip kültürümüz için motivasyon, kaliteli hizmet, bağlılık ve ekip bütünlüğü en az yaptığımız iş kadar önemlidir.
Yaşamın pek çok alanında temizlik ihtiyacı oluşabilir bizde bunu bilerek her alanda çözüm geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ordu temizlik firması Assos şirketimizde yaptığımız birkaç uygulama şunları içermekte: daire temizliği, inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik, gemi, fabrika, tekne-yat temizliği, halıfleks, yerinde halı ve koltuk yıkama ve cami temizliği, buharlı temizlik, covid-19 kapsamlı dezenfeksiyon işlemleri, buharlı temizlik ve cam temizliği.
Her neresi olursa olsun yürüttüğümüz bütün temizlik faaliyetlerinde doğru malzeme ve tekniklerle şirketimizin etkili hizmet anlayışını büyütüyoruz. Doğru yaklaşım tarzı ve doğru teknolojilerin kullanımı ile temizliği derinlemesine ve kalıcı olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.
Kurumsal ve bireysel alanlarda hemen her alanda faaliyet göstermekteyiz. Temizlik faaliyetlerimizin yanı sıra çöp kaldırma ve eşya kaldırma işlemleri gereken afet sonrası temizlik işlerinde de yanınızdayız. Afetler maddi kayıpların yanı sıra manevi olarak da yıkıcıdır. Deprem, sel, su baskını, yangın vb. durumlarda meydana gelen hasar doğru tespit edilmezse temizlik yapılması hem riskli hem de zorlayıcıdır. Binanızda meydana gelen hasarı tespit eden uzman ekibimiz akabinde ortamın temizliği için is, su kalıntıları, dağınıklığı toplama işlerinde sizlere destek olur.
Ordu Sürekli Temizlik Personeli Sağlama
Gündelik veya periyodik konut ve ofis temizlik işleriniz için uzman personellerimizden yararlanın. Bizimle çalışan bütün ekip üyelerimiz doğru pozisyonlarda tutularak gelişime açık tutulur ve personelimizin devamlılığı sağlanır. Personel odaklı çalışma prensibimizle, birçok ekip üyemiz uzun yıllar bizimle çalışmayı tercih etmektedir. Onlar gelmeden önce covit durumları analiz edilir, maske, sosyal mesafe ve eldiven kuralına uyar. Personellerimiz iyi bir öz geçmiş veya tavsiye ile işe alınır ve güvenle iş yerlerine koordine edilir.