Lokanta Temizliği

1 38

Lokanta temizliği temizlik ve hijyen bakımından en dikkat edilmesi gereken yerlerden biridir. özellikle insanların yemek yediği ve güzel vakit geçirmek istediği bu ortamlar eğer hijyenik ve temiz olmazsa sağlık açısından sorun teşkil edebilir. Bu yüzden restoranların temizliği belirli periyotlar ile mutlaka yapılmalı temizliğe özen gösterilmelidir.

Restoranların masalarından, cam yüzeylerinden tutun mutfak ekipmanlarının temizliğine kadar kullanılan malzemeler ne kadar iyi dezenfekte edilirse o kadar iyidir. Birçok insanın gelip yemek yediği ve güzel vakit geçirmek istemiyor restoranlar sağlık açısından önemli olduğu kadar görüntü açısından da göze hitap eder. Bu yüzden şirketimiz deneyimli personellerimiz ile birlikte sizlere restoran temizliğinde en iyi hizmeti veriyoruz.

Lokanta Temizliğinde Yapılması Gerekenler!

 Lokanta temizliği yapılmak istendiğinde mutlaka her şey kuralına uygun planlanmalıdır. Örneğin bulaşık makinelerinin temizliği özenle yapılmalı, masalar ve sandalyeler dezenfekte edilmeli, zemin yüzeyi mutlaka özel dezenfektan ve deterjanlarla birlikte arındırılmalıdır. Eğer masalarda örtü kullanılıyorsa bu örtüler sık sık yıkanmalı ve temizlenmeli aynı zamanda restoranda çalışan personeller de kendi temizliklerine mutlaka dikkat etmelidir.

Kullanılan servis tabakları, çatallar ve bıçaklar her kullanımdan sonra mutlaka dezenfekte edilmelidir. Personellerimiz restoran temizliği yaparken eldiven maske ve galoş giyme kuralına mutlaka uyar. Aynı zamanda restoranların camları belirli periyotlarla temizlenmeli içerisi devamlı havalandırılmalıdır. Restoran temizliği hem sağlık hem de görüntü açısından önem arz eder.

Temiz Lokanta Sağlıklı Bir Yaşam

 Lokanta temizliği daha önce belirttiğimiz gibi hem sağlık hem de görüntü açısından çok önemlidir. Bizler de bu önemi bilen deneyimli firma olarak personellerimiz ile birlikte size bu hizmeti sonuna kadar sunuyoruz. Sizin sağlığınız ve müşterilerinizi sağlığı her şeyden önce gelir. Sizler, müşterileriniz bizim için çok değerlisiniz.

Restoran temizliği yapılacağı zaman bizimle iletişime geçebilir deneyimli ve bilgili personelimizden yardım alabilirsiniz. Özel deterjanlar ve dezenfektanlar kullanılarak temizlenen restoranımız aynı zamanda görüntü açısından da hoş bir ortam oluşturacağından müşteri kazanmanızı ve kar elde etmenizi sağlayacaktır. Restoran uzun periyodik olarak temizlenmesini ihmal etmeyiniz. Bizler temizlik firması olarak sizler için buradayız.