Kurumsal Temizlik

1 37

Kurumsal temizlik bizim işimiz. Kurumsal temizlik dediğimiz zaman alışveriş merkezleri, plazalar, hastaneler, belediyeler gibi kamu kuruluşları ve yüksek kapasiteli kurumlar akla gelir. Kurumsal temizlik yapan çalışanlarımız yeri geldiğinde 24 saat hizmet verir. Özellikle bazı ortamların gece temizlenmesi daha uygundur.

Örneğin ofiste çalışanların ya da büyük plazmalarda çalışanların gürültüden rahatsız olmaması açısından holdinglerin ve kurumsal şirketlerin bazı bölümleri gece temizlenir. Alışveriş merkezlerinde de kullanıcıların yoğunluğu nedeniyle bazı bölümlerin temizliği alışveriş merkezlerinin kapalı olduğu saatlerde yapılır. Personelimiz en iyi donanımlar ile 24 saat kurumsal temizlik hizmet verir.

Eğitimli Personellerimiz İle Bir Adım Önde Olun!

 Kurumsal temizlik alanında görevlendirdiğimiz bütün personellerimiz deneyimli ve bilgilidir. Özellikle dikkat edilmesi gereken bütün temizlik kurallarına hâkimdir. Anlaşma yapacağınız temizlik firmaları ve çalışan temizlik personelleri özellikle kimyasal temizleyiciler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. binaları dezenfekte edilmesi ve kimyasallarla temizlenmesi sırasında oluşabilecek kazalara karşı önlemler alınmış olmalıdır.

Bu konuda bizler bir çalıştığımız personellerimiz son derece deneyimlidir. Size en iyi en hızlı hizmeti vermek için buradayız. Aynı zamanda temizlik personelleri mutlaka hangi ürünü hangi oranda ve ne şekilde kullanması gerektiğini bilmesi gerekir. Bu yüzden kimyasal maddelerin kullanımı tehlikeli olabileceğinden iyi bir deneyim ve yüksek bilgi seviyesine ihtiyaç duyulur. Biz temizlik şirketi olarak bütün elemanlarımızla beraber sizlerin hizmetinizdeyiz.

En Kaliteli Deterjanlar Ve Son Model Makineler İle Hizmetinizdeyiz

Kurumsal temizlik hizmeti verilirken kullanılan malzemeler kadar sahip olunan ekipmanlar önemlidir. Özellikle büyük makinelerin kullanıldığı kurumsal temizlik işlerine mutlaka bu makinelerin hızlı ve az gürültülü,  az enerji harcayan özellikte olması gerekir. Aynı zamanda çalışan personeller bu makinelerin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Gerekli donanımlar ve gerekli personellerle 24 saat sizin hizmetinize olmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz insan sağlığı, güvenliği ve memnuniyeti olduğunu unutmayınız. En iyi kurumsal temizlik hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Fakat kurumsal temizlik ev büro ofis temizliği ile karıştırılmamalıdır. Kurumsal temizlik büyük çapta olan binaların ve işletmelerin temizliğinin yapılması için uygundur.