Koltuk Temizliği

1 36

Koltuk temizliği İster evinizde ister işyerinizde isterseniz kullandığınız başka ortamlarda olsun mutlaka gerekli olan bir temizlik türüdür. Koltuklarınız zamanla kullanım yoğunluğuna göre kirlenme oranlarda değişecektir. Bazı koltuklar leke tutmaz cinste iken bazı koltuk kumaşları zorlu kirler ile mücadele etmekte zorlanabilir. Biz firma olarak bu konuda profesyonel hizmet veriyoruz.

Koltuk kumaşınız ister kadife isterse silinebilir kumaş olsun koltuklarınıza zarar vermeden içten dışa temizliğini sağlıyoruz. Koltuklarınız için kullandığımız deterjanlar hiçbir şekilde koltuklarınıza ve döşemelerini size zarar vermez. Profesyonel ekibimiz leke çıkarmada da koltuklarınızı buharlı vakum teknolojisi ile beraber temizleyerek sizlere en iyi hizmeti verir.

Deri Koltukların Temizlenmesi

Koltuk temizliği dediğimiz zaman aklımıza zorlu lekeler gelir ama sadece olay zorlu lekeler değildir. Bazı koltukların kumaş türleri çok hassastır ve temizlenmesinde büyük özen gösterilmelidir. Özellikle deri koltuklar aşınması ve çizilmesi hatta yırtılması kolay olduğundan temizlenirken kullanılan deterjandan tutun temizleme yöntemi ne kadar dikkatli olunmalıdır. Firmamız deri koltuklarınız ve bunun gibi hassas kumaşlı olan koltuklarınız için özel deterjanlar ve dezenfektanlar kullanmaktadır.

Profesyonel ekibimiz size en hassas ve en iyi şekilde hizmet veriyor. Deri koltukların temizlenmesi için gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kadife koltuklar da kumaşlar açısından hassastır. Deri koltuklar gibi hassas olan kadife koltukların temizliğinde de bu kumaşa Uygun özel deterjanlar kullanılır.

Fazla kimyasal içermeyen bu deterjanlar özellikle doğal olmaları sebebiyle koltuklarınızın rengine ve kumaşlarına zarar vermez. Aşınma ve yıpranma yapmasına hatta koltuk kumaşının incelmesini engel olur. Profesyonel ekibimiz ve uzun zamandır edindiğimiz deneyimimiz ile sizlerle birlikteyiz. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

Koltukların İçten Dışa Temizliği

Koltuk temizliği dediğimiz zaman sadece akla dış yüzeyinin temizlenmesi gelmemelidir. Özellikle koltukların içerisindeki döşemeleri ve süngerlerin kiri zamanla çektiğini düşünürsek detaylı bir şekilde kirlerin içten dışa doğru çekilmesi ve temizlenmesi gerekir. Temizlik firması olarak özel buhar ve vakum teknolojisi ile içerideki kirlilerin önce dışarı çıkmasını sağlıyoruz. Daha sonra dışarıya çıkan kirlerden koltuklarınızı arındırıyoruz.