Kilis Temizlik Şirketleri

Sizlere ve çevrenizde değer verdiklerinize sizin gibi önem veren bir temizlik firması tanımak isteseydiniz karşınıza muhtemelen Asos Temizlik çıkardı. Hizmetlerini daha iyi tanıtmak için var gücüyle çalışan temizlik firması en iyi yoldan kendini tanıtıyor. Tabi ki müşteri memnuniyeti. Müşterilerinin taleplerine cevap vererek tanınıyoruz çünkü; En iyi yaptığımız iş bu ve bundan ibaret. Bütün imkanlarımızı bu işi gerçekleştirmek ve bir adım daha ileri götürmek için kullanıyoruz. Sunduğumuz hizmetler için izlediğimiz yol şöyle

Ev temizlik hizmetleri: En çok tercih edilen hizmet çeşidimizdir. Yardıma ihtiyacınız olacak ve müşterilerimizin taleplerine göre muhtemel durumlar şöyle sıralanabilir. Taşınma, tadilat, inşaat sonrası, yangın sonrası, su baskını sonrası, yerinde koltuk, halı ve halıfleks temizliği, tatil öncesi ve sonrası temizliği, kiralık villa, kiralık yazlık temizlikleri, mermer ve parke cilalama, derin temizlik, standart temizlik.

Endüstriyel Temizlik Fabrika Temizliği: Önemli iş verenlerin çalışanların ortamını iyileştirmek için talep ettikleri hizmetlerimizdir. Basınçlı yıkama, dezenfeksiyon, kir kaldırma, şirket cam bina dış yüzey temizleme, dış cephe yıkama, makine ve tezgahların temizlenmesi, zemin yıkama, yerinde halıfleks yıkama.

Okul temizliği, Hastane temizliği, Kurumsal firma temizliği: Kalabalık ortamlarda kirlilik hızla yayılır. Tepeden tırnağa sterilize edilmiş, mikroplardan tamamen arındırılmış, çapraz dezenfeksiyonla bulaşma risk azaltılmış temizlikle kalabalıkta güvenli sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Görünen görünmeyen kirleri temizliyoruz.

Yapılacaklar listeniz uzunsa belki de uzman bir temizlikçi işe almanızın zamanı gelmiştir. Zorlu yada basit görevlerde bile temizlik işi zahmetlidir ve üstüne durulması gerekir. Sizin için en basit işleri bile yerine getirirken daha iyi hizmet sunmayı planlıyoruz. Böylece temizlediğimiz alanları sadece temizlemekle yetinmiyor bunu kalıcı hale getirmek için çözümler geliştiriyoruz.

Temizlik servislerimiz hemen hemen herkes için ulaşılabilirdir. Dilerseniz 10 metrelik bir ofise sahip olun ya da 1000 metrelik bir üretim tesisine biz her zaman aynı tutum ve özveri ile yanınızdayız. Hizmetlerimizi geliştirirken tamamen sizlerin ihtiyaçlarını göz önüne aldık bu sayede yavaş yavaş ilerlerken daha fazla alanda yetkinlik kazandık. Hizmet çeşitliliğimiz ancak yetkinliğimizin ve işimizi iyi yaptığımızın bir göstergesi er alanda işimize gereken özveriyi gösteriyoruz. Sizin için önemli olan neyse bizim için önemli odur.