İşyeri Temizliği

1 35

İşyeri temizliği hem çalışanlar hem de ortama girip çıkan bütün insanlar için çok önemlidir. işyeri temizliği Her şeyden önce hijyenik ve anti bakteriyel bir ortam yaratması açısından kullanıcılara avantajlar sunar. İşyeri temizliği dediğimiz zaman iş yerinin yüzeylerinin camlarının temizlenmesi, iş yerleri içerisinde bulunan koltukların veya yer alan halıların doğru deterjanlar kullanarak temizlenmesi anlamına gelir. Bu konuda firmamız özel ekipmanlar kullanır.

Deterjanların bazısı dezenfektan özelliğinde olup bazıları ise kimyasal madde içerir ve kullandığınız bütün ekipmanlar son derece kaliteli olup sizlere uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti Bizim için her şeyden önemli olduğu için işyerinizin temizliğini son derece özen gösteriyoruz.

Profesyonel ekibimiz işyerinizdeki ister camların ister koltukların ister halıların isterseniz bütün bölümlerin düzgün bir şekilde temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlayacaktır. Sadece sizler açısından değil gelen müşteriler açısından da önem arz eder. Özellikle giriş çıkışlarını yoğun olduğu işyerlerinde eşyaların ve ortamın kirlenmesi ve havasız kalması da kaçınılmaz olacaktır.

İşyeri Koltuk ve Halıların Temizlenmesi

 İşyeri temizliği yapılırken öncelikle koltukların muhtarlığı sistemlerle yıkanması gerekir. Koltukların yıkanması için özel deterjanlar kullanılır. Bu deterjanlarla ve fırçalama sistemi ile temizlenen koltuklar daha sonra buhar ve vakum sistemleri ile beraber temizlenir. içlerindeki süngerler dahil olmak üzere kirin dışarıya atılmasını sağlayan Bu vakumlar koltuklarınızın sadece dışarıdan değil içeriden de temiz ve hijyenik olmasını sağlar.

Aynı zamanda iş yerlerinizde ki halılar da aynı sistem ile temizlenir. İsterseniz işyerinizde isterseniz kendi ortamınıza götürülerek temizlenen halılarınız kısa sürede teslim edilir. Profesyonel ekibimiz hızlı ve dikkatli bir çalışmayla işyeri temizliğinizi son derece eksiksiz yapar.

Camların Temizliği

 İşyeri temizliği dediğimiz zaman aynı zamanda da camların temizliği aklımıza gelir. Camlarınız hem içeriden hem dışarıdan pimapen ve çerçeveleri dâhil olmak üzere özenle deterjanlarla temizlenir ve kirlerden arındırır. Özellikle yağmur ve yağmurdan sonra kirlenen camlar profesyonel ekibimiz ve temizlik şirketimiz sayesinde dikkatlice ve uygun deterjanlarla temizlenir. İşyeri temizliğiniz isteğiniz üzerine periyodik olarak yapılır. Uygun fiyatlar ve temizlik seçenekleri ile sizleri bekliyoruz