İnşaat Temizliği

1 34

İnşaat temizliği inşaat sonrası yapılan bir işlemdir. İnşaatın sıva, çimento ve kum kalıntıları, boya kalıntılarının müşteriye teslim edilebilmesi için özenle temizlenmesi gerekir. İnşaat temizliği pencere, çimento, fayans ve kalan boya artıklarının temizlenmesi işlemlerinizle yapılır.

 

İnşaat temizliğinde cam ve fayanslara ayrıca yüzeylere dikkat etmek uygun malzemeler kullanmak gerekir. Bu konuda firmanız en kaliteli ürünleri uygun fiyata kullanıp temizliğinizi en iyi şekilde yapar. Bu konuda müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Temizlik bizim işimiz ve inşaatınızı en güzel ve en temiz ev ortamına dönüştürüyoruz.

Fayans ve Yüzeylerin Temizliği

İnşaat temizliği yaparken fayans ve yüzeylere dökülen çimentonun temizlenmesi hassas bir işlemdir. Çizilme veya aşınma yapmaması için dikkat edilmelidir. Çimento temizliği için özel malzemeler kullanılır. Bu malzemeler çimento kalıntısının üzerine püskürtüldüğü zaman tepkimeye girer. Bu sayede yüzeyler aşınmadan temizlenir ve zarar görmez. Jilet gibi ürünler kullanılmamalıdır.

Yüzey temizliği için firmamız özel deterjanlar kullanır. Profesyonel ekibimiz ve inşaat temizliği deneyimimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin kullandığı ve emek verdiğiniz her alan bizim için değerli. Her mekânda inşaat kalıntılarından arınmak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İnşaat Sonrası Camların Temizlenmesi

 İnşaat temizliği dediğimizde özellikle bu malzemeleri çok dikkat etmek gerekir. Çünkü üzeri jelatin kaplı olan camlar aynı zamanda çimento kalıntıları ile kirlenmiş olabilir. Camların yüzeylerini çizmeden bu kalıntılardan arındırmak için mutlaka uygun deterjan seçimi yapılması gereklidir. Aynı zamanda deterjanlar kimyasal maddeler içerdiğinden ve bu kimyasal madde oranları güçlü olduğundan dolayı mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Biz uzman ekibimiz olarak inşaat temizliği işi için mutlaka sizin yanınızdayız. Güveniniz ve bizim deneyimimiz ile birleştiğinde temizliğin bizim işimiz olduğunu göreceksiniz. Yüksek kaliteli deterjanlar ile profesyonel ekibimiz uygun fiyatlarla size inşaat temizliği hizmeti verir.

Ayrıca sadece inşaat temizliği alanında değil daha birçok alanda temizlik hizmetimiz vardır. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Bizimle mutlaka iletişime geçiniz kaliteli hizmet almak için firmamız her zaman sizinle birlikte. Uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.