İbadethane Temizliği

1 33

İbadethane temizliği cami gibi toplu ibadet edilen alanların temizliğini içerir. Özellikle birçok insanın toplu olarak ibadet ettiği bu alanların sık sık temizlenmesi gerekir. Özellikle camilerde boydan boya halılar ve büyük avizeler bulunur. Bunların temizlenmesi hayli zordur. Profesyonel bir ekip ve işi bilen kaliteli çalışma gerektirir. İşte bu devrede sizinleyiz. İbadethanelerin genel temizliğini uygun deterjan malzemeleri ile temizliyoruz.

Kullandığımız ürünler dezenfektan özelliğindedir. Dinimizde temizliğin önemi büyüktür. Bu yüzden ilk başta camilerde temizliğin sağlanmış olması gerekir. İbadethane temizliği işlemleri avize temizliği, cami mozaik ve çini duvarların temizliği, cami içerisindeki halıların kuru ve ıslak vakum ile temizlenmesi ce kapıların temizliği olarak aşamalara ayrılır.

İbadethane Halılarının Temizlenmesi

 

İbadethane temizliğin önemli noktalarından biri de boydan boya yer alan halkıların temizlenmesidir. Özellikle camilerde birçok insanın girip çıkmasıyla kirlenen ve aşınan halılar doğru biçimde temizlenmeli, kısa sürede teslim edilmelidir. Halılar ıslak veya kuru vakum yöntemi ile temizlenir. Bu temizleme işlemi sırasında özel deterjan ve dezenfektanlar kullanılır.

Bu Konu firma olarak oldukça hassasiyet gösteririz. Temizliğe önem veren firmamız için ibadethane temizliği en önemli işlerden biridir. Bu yüzden bizler profesyonel ekibimiz ile her daim sizlerin yanındayız. İç mekân ve dış mekân temizliğini en iyi şekilde yapıp en sağlıklı şekilde teslim ediyoruz. Bu konuda sonuna kadar bize güvenebilir, içiniz rahat temizlenen alanları kullanabilirsiniz.

İbadethane Avize Ve Mozaik Duvar Temizliği

 

İbadethane temizliği sadece halılar değil içerisinde bulunan birçok parçadan oluşur. Özellikle çok değerli ve büyük olan avizelerin temizliğine dikkat edilmelidir. Yine duvar temizliği yapılacak ise duvarlarda yer alan mozaik desenlerin ve çinilerin özenle temizlenmesi gerekir. Mutlaka özel malzemeyle temizlenmeli ve kullanılan malzeme kesinlikle duvar ve avizelere zarar vermemelidir.

Temizlik yapılırken hiçbir parçanın orijinalliği bozulmamalıdır. Bu konuda deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizlerleyiz. Sizlerin en iyi hizmeti alması bizin için en önemli kuraldır. Uygun fiyatlar ve kaliteli temizlik malzemeleri ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. İbadethane ve diğer temizlik işleriniz için bizi arayınız.