Havuz Temizliği


Havuz temizliği ailelerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Firmamız ince ve titiz çalışması ile size havuz temizliği konusunda yardımcı olacaktır. Havuz ailelerin veya otellerin, sitelerin vazgeçilmezidir. Sıcak yaz günlerinde hepimizin derinlemesine sağlayan bu güzel imkân sıra temizliğine geldiğinde uzun ve yorucu olabiliyor. Ama endişelenmeyin profesyonel ve güvenilir ekibimiz ile havuzunuz hem temiz hem de hijyenik olacak.

Havuz suyu içerisindeki maddeler göz önüne alındığında havuz duvarlarının ve içinin periyodik olarak özel malzemelerle temizlenmesi gerekir. Örneğin oh düşürücü, kimyasal giderici ve topaklanma önleyici malzemeler firmamız tarafından doğru ve yerinde kullanılır. Havuz fayans temizliği Denizel bir robot sayesinde yapılır.

Şok Klorlama Nedir?

 

Havuz temizliği yapılacağı zaman gerekli aşamalardan biride şok klorlamadır. Şok klorlama özellikle suyun bulanık olduğu, havuz suyunun ilk kez doldurulduğu, havuz suyunda yosunlaşma ve kararmalar olduğu durumlarda kullanılır. Şok klorlama havuz suyunun temiz olması, bakteri ürememesi açısından önemlidir. Havuz suyunda insan sağlığına zararlı bakteriler üreyebilir. Buda mantar gibi birçok hastalığa neden olur.

Havuz suyunun tamamen insan sağlığına uygun olması için ayda bir kere şok klorlama yapılmalıdır. Şok klorlama klor ve başı yardımcı maddelerin yardımıyla yapılır. Fakat mutlaka isini bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Havuz temizliği bizim işimim. Özel malzemeler ile deneyimimizi birleştirdik. Havuz temizliğini bize bırakın ve sadece sıcak yaz günlerinin tadını çıkarın. Firmamız size bu konuda en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Havuz Fayans Temizliği

 

Havuz temizliği aşamalarından bir tanesi de kararmış veya yosun tutmuş havuz fayans karının temizlenmesidir. Zemin ve duvarlar kir sökücü madde ile fırçalanarak temizlenir. Basınçlı kompresörler ile havuz içi komple yıkanır. Şok klorlama sonrasında dibe çöken kirler bu şekilde temizlenir. Bu işlerin uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Biz firma olarak temizlik öncesi ve sonrasında yanınızdayız. Uygun fiyat ve uzman ekibimiz ile havuzunuz in temizliğini yapıp size en sağlıklı şekilde teslim ediyoruz. Özel maddeler ve temizleme araçları ile yapılan havuz temizliği son derece sağlıklı ve kalitelidir. Gerekli bilgi ve hizmeti her zaman firmamızdan alabilirsiniz.

Yorumlar Devre Dışı Bırakıldı!

S.S.SHemen Arayın!WhatsApp