Hastane Temizliği

1 31

Hastane temizliği önce hasta ve doktorlar açısından çok önemlidir. Bir çok hastanın sağlığına kavuşmak için geldiği ve doktorların her türlü tehlikeye rağmen hatalara yardımcı olmak amacıyla çalıştığı hastaneler mutlaka temiz, hijyenik ve düzenli olmalıdır. Hastaneler en riskli yaşam alanlarından biridir. Özellikle p bu zor günlerde daha fazla dikkatli olunması gerekir. Günümüzde hijyenin başlaması gereken ilk yerlerden biri hastanelerdir. Hastanelerde ameliyathanelerden tutun hasta odalarına yoğun bakım ünitelerinde ve yemekhane, tuvalet gibi birçok kullanım alanına kadar özenle temizlenmesi gereken yerler vardır

Hastane Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Hastane temizliği yapılacağı zaman mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle zemin temizliği kimyasal dezenfektan ile yapılmalı, mutlaka hijyene dikkat edilmelidir. Temizlik sırasında mutlaka maske ve eldiven kuralına uyulmalıdır. Oda temizleneceği zaman müsait onayı alınmalıdır. Kullanılan malzemeler anti bakteriyel olmalı, yüzey ve zemin temizleyici maddeler dezenfektan içermelidir. Önce kaba kirler uzaklaştırılır. Sonra yıkama ve durulama yapılır. Toz alma işlemi dikkatlice yapılmalıdır. Hastaneler temizlik açısından önemli olduğundan dikkatli ve özenli çalışma gerektirir.

Hastane Temizliği İle Yanınızdayız

 

Hastane temizliği ince ve detaylı işçilik demektir. Özellikle ekipmanlardan tutun camların, tuvaletlerin, kullandığınız her alanın temizliği son derece titizlik ve itinayla yapılmalıdır. Hastaneler sık sık temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. Mutlaka işini bilen deneyimli kişiler tarafından temizlenmesi gereken hastane binaları aynı zamanda büyük dikkat ve titizlik ister. Biz firma olarak hastane temizliğinde hızlı ve detaylı temizlik hizmeti ile yanınızdayız.

Bu konuda iddialıyız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Unutmayın ki sizin sağlığınız için gerekli olan temiz ortam ve hijyeni yine sizler için sağlıyoruz çünkü sizleri önemsiyoruz. Firmamız her alanda olduğu gibi hastane temizliğinde de her daim yanımızda. Siz işinizi bırakın biz sizin için en iyi ortamı oluşturalım. Ekibimiz hastane temizliğinde maske ve eldiven kuralına uyar, kullandığı malzemeleri sık sık değiştirir. Temizlik işinizi bize bırakın. Profesyonel ellerde bir adım daha önde olacaksınız. Bizimle içiniz ve cebiniz rahat olsun.