Gemi Temizliği

1 30

Gemi temizliği gerek mürettebat gerekse yolcular açısından önemlidir. Gemiler büyüklüklerine ve kullanım amaçlarına göre sınıflara ayrılır. Gemiler yapılış amaçları ve kullanım şekline baktığımızda çok özel araçlardır ve özel maddeler ile üretilmiştir. Bulunduğu ortamdaki tuzlu suyu göz önüne alırsak gemi temizliğinde son derece dikkatli ve özenli olunmalıdır.

Gemiler tanım itibari ile su üstünde duran ve özel maddelerle donatılmış manevra kabiliyeti bulunan ulaşım ve taşıma aracıdır. Gemilerin temizliğini yapmadan önce teknik özelliklerini iyi bilmek gerekir. Gemi temizliğini profesyonel ellere bırakın. Firmamız size bu konuda deneyimli ekibimizle yardımcı olacaktır.

Gemi İç Temizliği

 

Gemi temizliği uygun malzemeler ile yapılmalıdır. Gemiz temizliği yapmadan önce geminin hangi donanıma sahip olduğu iyi bilinmelidir. Gemi temizliği için öncelikle sıradan ev deterjanları kullanılmamalıdır. Ahşap ve diğer yüzeyler için bu maddelere özel deterjan seçimi yapılmalıdır. Gemiler iç ve dış olarak periyodik olarak temizlenmelidir.

Firmamız kaliteli malzemeleri ile size en iyi hizmeti veriyor. Firma olarak vaat etmiyoruz. Sizin için yapıyoruz. Uzman ekibimizle tanışmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Size en iyi en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Gemi temizliği hem sağlıklı hem de gemi yapıları gereği dikkatli olunması gereken bir iştir. Biz bu konuda uzmanız. Sizler için en iyisini düşünmekten asla vazgeçmiyoruz.

Gemi Dış Temizliği

 

Gemi temizliği işinin diğer bir aşaması da gemi dış temizliğidir. Gemi dış temizliği nadirde olsa yapılır. Çünkü gemi dış temizliğinin yapılması için geminin karaya çıkmış olması gerekir. Tuzlu suya en çok maruz kalan bölge geminin dış yüzeyidir. Bu yüzden özenle ve dikkatle geminin dış yüzeyi temizlenmelidir. Gemi dış yüzeyi aynı zamanda uygun malzemeler ile temizlenmesi, tuzlu su ve yıpranmalardan arındırılmalıdır.

Biz gemi iç temizliği gibi gemi dış temizliğinde de bir numarayız. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle kaliteli ve hızlı çözümler almanız mümkün. Temizlik içinde dünya markası olan firmamız kaliteli malzemeler ile uygun fiyatlar sunmaya devam ediyor. Gemi iç ve dış temizliği işi bizim işimiz ve bu konuda iddialıyız.