Depo Temizliği


Depo temizliği uzun süre boyunca muhafaza edilen eşyaların sağlıklı bir ortamda saklanması için son derece önemlidir. Eşya depolarında evlerin veya işyerlerinin aksine çok fazla miktarda eşya bir arada tutulur. Bu sebeple depo alanını temizliği büyük önem arz eder. Firmamızdan hizmet talep etmeniz halinde alanında uzman temizlik kadromuz ile eşya depolarında gerekli temizlik ve dezenfeksiyon işlemini yapıyor haşere ve güvelere karşı ilaçlama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Depo alanın büyüklüğüne göre personel sayımızı belirliyor ve bu şekilde depo alanlarının temizliğini gerçekleştiriyoruz. Depo alanı temizliği konusunda uzman olan firmamızdan fiyatlar ve hizmetler ile detaylı bilgi almak için bizimle bir telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

Depo Alanı Temizliği Nasıl Yapılır? 

​​​​​​Boş bir depo temizliği  elbette ki raflarla çevrili ve eşyalarla dolu bir deponun temizliğinden çok daha kolay olur. Boş depo alanlarında zeminden tavana kadar ayrıntılı bir şekilde temizlik yapılır ve depo sahibinin isteğine göre alanın boya işleri de gerçekleştirilebilir. Ancak eşya ile dolu olan bir deponun temizliği için işinin ehli olan uzman bir kadro gereklidir.

Çünkü depo içerisinde bulunan eşyalar ve dolu rafların ilk önce eşyalara zarar vermeden boşaltılması ve rafların temizliği yapıldıktan sonra eşyaların tekrar aynı yerine problemsiz bir şekilde konulması gereklidir. Bu nedenle herhangi bir temizlik firması depo temizliği konusunda yeterli olmayacaktır. Firmamız olarak depo temizliği konusunda eğitimli ve sertifikalı uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Depo Temizliği Fiyatları 

Depo temizliği fiyatları deponun dolu ya da boş olmasına göre farklılık gösterir. Özellikle dolu depo temizliği konusunda uzman olan firmamız profesyonel ekibi ile eşyaların zarar görmemesi adına büyük bir özveri ile çalışır. Bu konuda uzun yıllardan bu yana sektörde başarılı hizmetleri ile yer edinmiş olan firmamız her çeşit depo temizliği konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet verir.

Bunun dışında depo temizliği fiyatları temizlenecek olan alanın ücretsiz bir şekilde keşfinin ardından net olarak belirlenir. Firmamız avantajlı fiyatlar ile kaliteli ve güvenilir dolu ya da boş depo temizliği hizmeti veriyor.

Yorumlar Devre Dışı Bırakıldı!

S.S.SHemen Arayın!WhatsApp