Daire Temizliği

1 23

Daire temizliği hizmeti veren firmamız uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile insan sağlığına uygun olan deterjanlarla temizlik hizmetini gerçekleştirir. Firmamızdan inşaat sonrası temizlik taşınma öncesi ve sonrası temizlik eşyalı ev ve boş ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca daire camı camı ve her türlü konut ve işyeri camlarında uzman temizlik personellerimiz özel ekipmanlar ile cam silme hizmeti vermektedir. Kullanmış olduğunuz buharlı temizlik sistemi ile banyo duşakabin gibi yüzeylerde ultra hijyen sağlanır. Ekiplerimiz banyo seramik duvar gibi yüzeyleri buhar ve sağlıklı kimyasallar ile temizleyerek nanoteknoloji ile dezenfektan uygulaması yapar.

Duvar Ve Koltuk Temizliği 

Daire temizliği hizmetimiz içerisinde yer alan duvar ve koltuk temizliği hizmeti ile duvarlarınızı ve koltuklarınız ilk günkü formuna kavuşur. Ekiplerimiz duvar temizliği işlemini özel moplar ve buhar makineleri kullanarak bakterilerden arındırır. Bu sayede duvarlarınız yeni yapılmış gibi tertemiz bir görünüme kavuşur. Koltuk yıkama işlemi son teknoloji ürünü vakum makineleri kullanılarak gerçekleştirilir.

Çift motorlu ve emiş gücü yüksek olan sanayi makineleri sayesinde koltuklarınız hiç su kalmayıncaya dek vakumlanır. Bu cihazlar profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından kullanılır. Koltuklarınız yerinde temizliğe yapılır yaklaşık bir buçuk saat içerisinde yıkama işlemi bitirilir. Ev tipi makineler bu profesyonel sistem ile yarışacak kapasitede değildir. Firmamız en kaliteli ve güvenilir hizmet için sizlere bir telefon kadar yakın.

Mutfak Temizliği 

Daire temizliği hizmetimiz içerisinde yer alan mutfak temizliği ile mutfaklarınız ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl bir hale geliyor. Sürekli olarak yemek buharına ve yağına maruz kalan mutfaklar bakteri üretimine en iyi atkın falan alanlardır. Mutfaklar çok sıklıkla kirlenen ve hijyenin en üst seviyede tutulması gereken alanlar olduğu için periyodik olarak temizliğinin yapılması gereklidir.

Firmamızın uzman ekibi kullanmış olduğu sağlıklı deterjanlar ile mutfakları yağdan ve kirden arındırarak hijyenik ve pırıl pırıl bir şekilde size teslim ediyor. Mutfaktaki her eşya için türüne uygun olan deterjanlar kullanılır. Kaliteli ve güvenilir hizmet randevusu oluşturmak için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.