Bartın Temizlik Şirketleri

Bartın ilinde tartışmasız kaliteli temizliğin tek adresi olamaya devam eden bir firma olarak Asos Temizlik tanınıyor. Müşterilerine her zaman saygılı ve onların isteklerine büyük önem veren firma müşterilerine verdiği değerle onların takdirini kazanır. İşini iyi yapmanın ötesinde verdiği sözleri ciddiye alan ve her türlü geliştirilebilir kıldığı hizmetlerini esnek plana bağlaması bu sektör için oldukça önemli. Gelişmelerin hızlı olduğu dünyamızda bu hıza ayak uydurmak her firma ve sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de zaman zaman çıkmazlara neden olabiliyor. Yeni materyallerin keşfi beraberinde yeni bir sorun getiriyor. Peki ama bu nesne, eşya, materyel nasıl temizlenecek? İşte bu nokta da müşterilerin karşısına iki olanak çıkıyor ya her şeyi riske atıp kendileri deneyecek yada işi bir uzmana devredip püf noktalarını öğrenebilmek.

Hala tost makinesi, çay/ kahve makinesi gibi basit elektronik cihazların temizliğinde bile sıkıntı yaşayan insanlar varken sanayi tipi on binlerce dolar değerinde cihazların temizliğini mavi yakalı personele bırakmak, biraz acemi işletmecilik sayılabilir. Asos temizlik firması olarak sunduğumuz en iyi avantajımız çalıştığımız bütün yüzeylere en iyi sonuç alana kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Yeni çıkan ürünler her zaman güzeldir fakat bunların temizliklerini de düşünmek uzun vadede daha çok kazandırır. Müşterilerimize tavsiyemiz bizimle bir randevu oluşturmadan önce temizlik talimatlarını takip etmeleri. Bu sayede hassas yüzeyler bile her zaman temizlikle ışıldar.

Bartın Profesyonel Temizlik Asos

Müşterilerimize sunduğumuz en iyi olanaklardan birisi esnek çalışma planlarımız ve açık iletişim kanallarımızdır. Deneyimli personelimiz her zaman kontrol listesini takip etmekle birlikte müşterilerimizin makul taleplerine de cevap verir. Eğer istenilen iş planlanan gün için uygun değilse başka bir gün veya daha fazla personel veya ekipmanla mutlaka telafi ederiz. İşimiz bitmeden bitti saymıyoruz. Çoğu iş firması saat bazlı çalışır ve bu bazen ev sahiplerinde hayal kırıklığına sebep olur. Bunun yerine işin boyutuna göre bir hesap çıkarmak her zaman daha profesyoneldir. Bazen aynı noktaya bir iki veya 3 personeli gönderebiliriz buda temizlik sürelerinin bizim için bağlayıcı olmadığı anlamına geliyor. Bizim iş politikamıza göre yapılacaklar listesi bitmeden iş bitti sayılmaz ve her zaman uyguluyoruz.