Banka Temizliği

1 17

Banka temizliği temizlik hizmetleri içinde en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen bir hizmettir. Uygulama bakımından biraz riskli ve zordur. Bu alanda temizlik işi yapacak kişilerin, uzun süredir bu sektörde yer alması önemlidir. Ayrıca nitelikli personeller her zaman daha çok tercih edilir. Bu konu da firmamız profesyonel bir hizmet verir. Eğer siz de temizlik firması arıyorsanız, kesinlikle güvenle tercih edebilirsiniz.

Bankalar günde çok fazla sayıda insanı ağırlar. Bu yüzden de hijyen pek sağlanamaz. Temizlik hizmeti almak şarttır. Bunu düzenli bir periyodda yapmak gerekir. Bazı bankalar haftalık bazıları ise günlük temizlik hizmeti alır. Firmamız istediğiniz şekilde hizmet verir. Haftalık ve günlük olarak tercih edebilirsiniz.

Banka Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

 

Banka temizliği, çok özenli bir şekilde yapılmalıdır. Gereken tüm önlemler alınmalıdır. Güvenliğin tam olarak sağlaması gerekir. Hassasiyetle hizmet veren firmamız, banka temizliği için görev yapacak olan personelleri özenle seçer. Temizlik genel olarak, hafta içi mesai sonrası, mesai saatleri içinde ya da haftasonu olmak üzere, çeşitli zamanlarda verilebilir.  Temizlik yaparken, çevre dostu ürünler kullanılmasına özen gösterilir. Yine insan sağlığı için özel deterjanlar kullanılır.

Banka Temizliğinin Önemi

 

Banka temizliği insanların sağlıklı bir ortamda çalışması ve hizmet alması için çok önemlidir. İse başlarken ilk olarak çöpler toplanır ve çöp kutularının poşetinin değişimi yapılır. Ardından toz alma işlemi yapılır. Tüm eşyaların tozu alınır. Üst kattan aşağıya doğru hizmet verilir. Ardından sehpa, sandalye ve masa gibi yerlerin tozu alınır. Bilgisayar ve diğer makinalar için özel temizlik malzemeleri kullanılır. Zemin temizliği en son yapılır. Tuvalet ve eğer mevcutsa banyoların hijyeni sağlanır. Buralar en çok mikrobun olduğu yerlerdir. Dezenfektan ile temizlenir.

Bu alanlar için kullanılan hiç bir temizlik malzemesi, diğer yerlere uygun değildir. Ek olarak kapı silme, tavan ve duvar silme hizmeti de alabilirsiniz.  Camları içten ve dıştan temizleme hizmeti de verilir.  Eğer siz de bu hizmetleri ekonomik bir fiyata ve kısa sürede almak isterseniz, firmamızı arayabilirsiniz.