Bakırköy Temizlik Firmaları

1 9

Bakırköy temizlik firmaları, ofis temizliği ihtiyaçlarınızı ücretsiz takip hizmeti ile belirler. Sizin için geçerli olacak temizlik hizmetinin süresini ve içeriğini belirledikten sonra ofisinizi detaylı bir şekilde temizlemek ve temizlemek için tüm malzeme ve ekipmanları sağlıyoruz.

Ofisinizin veya iş yerinizin ihtiyacına göre temizlik hizmeti veriyoruz. Mesai saatlerinden sonra veya öncesinde malzemeli veya malzemesiz temizlik hizmeti sunmaktayız. Genel ofisler için geçerli temizlik programları aşağıdaki gibidir.

  • Ayda bir pencere ve pencere temizliği
  • Ayda bir veya iki kez ofis temizlik hizmeti
  • Haftanın her günü düzenli temizlik hizmeti
  • Hafta sonları detaylı ofis temizliği,

dezenfeksiyon hizmeti salgın sonrası bir zorunluluk haline geldi. Gün içerisinde dezenfekte edilebilir. Düzenli olarak dezenfekte edilen ofislerdeki vaka sayısı azalıyor. Hastalık yayılma oranını azaltın, uzmanların dediği gibi virüs ve bakterilerin dezenfeksiyondan sonra %99 düştüğü biliniyor. Ofisinizin metrekaresine ve istediğiniz detaylara göre düzenli olarak ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Bakırköy Temizlik Firmaları Avantajları

Bakırköy temizlik firmaları hizmetlerinden yararlanmanın başlıca avantajları şunlardır: Çalışanlarla uğraşmanıza gerek kalmaz, temizlik şirketi sigorta, seyahat, yemek gibi vergileri öder ve temizlik işinden alacağınız hizmetler şu durumlarda daha faydalı olacaktır. Yılsonu bütçenize bakarsınız. İşletmeniz için karşılığını verir.

Ofis temizliğinde yaptığımız başlıca işler iç ve dış cam temizliği, ofis mobilya detay temizliği, koltuk temizliği, gerekirse çamaşır yıkamak. Örneğin, halıların ve ulaşılması zor alanların temizlenmesi gibi içeriklerde hizmetlerimiz arasında bulunur. Hijyenik temizlik malzemelerimizle işyerinizde sağlıklı  bir çalışma ortamı oluşması için elimizden geleni yapıyoruz.

1 5
Bakırköy Cam Temizleme Şirketi

Bakırköy temizlik firmaları içerisinde cam temizleme şirketinin tescilli grubu olarak uzman cam temizleyicileri ile birçok işyeri ve evin dış cephesini ilk günkü gibi temizliyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile birlikte tüm cam temizleme ekipman ve malzemeleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Profesyonel cam temizleyicileri ile camlarınızı içten ve dıştan temizlemelerini isteyebilirsiniz. Hızlı ve uygun fiyat için bizden randevu alabilirsiniz. 3+1 dairenin iç ve dış camlarının temizlenmesi ortalama 3
saat sürmektedir. Camlarda ilave lekeler varsa, bildirmeniz gerekir.