Bağcılar – Temizlik Şirketleri

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bağcılar, kalabalık ve yoğun bir bölge olduğundan Temizlik hizmetlerinin de fazla sayıda talep gördüğü yerler arasındadır. Ofis, Dükkan ve Ev temizlik hizmetleri dışında farklı bir çok alanda sizlere destek sağlayacağımız Asos Grup, Bağcılar bölgesinde sizlere en iyi hizmet sunmak için her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir. Temizlik hizmeti almak isteyenler firmalarda önce güvenilirlik hem de müşteri memnuniyeti arayarak sonuca ulaşmaya çalışırlar. Firmamız, Bağcılar bölgesinde en iyi temizlik hizmetlerini sunmasının yanı sıra müşteri odaklı çalışmaları ile de beğeni kazanmaktadır.

bagcilarresim1

 

Çalışma arkadaşlarımız tamamı sektör hakkında eğitimli ve işinin uzmanı kişilerden oluşmaktadır. İyi bir hizmet ve devamlılığını sürdürebilmek için bu konuda çok hassas davranan Asos Grup Temizlik hizmetleri, mutlu müşteri prensibini her zaman önemsemeye devam etmektedir. Firmamızın Bağcılar bölgesinde sunmuş olduğu hizmetler Ev ve Ofis temizlikleri dışında, Villa, Fabrika Temizliği, Gemi – Yat Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Dış Cephe Cam Temizliği, Cami Temizliği ve Zemin Cilalama ile her alanda müşterilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Firmamız sizlere sundukları hizmetlerde Bağcılar bölgesinde en iyi ekiplere sahip olmakla beraber , çalışmalarını düzenli ve programlı bir şekilde sürdürmesinden dolayı hızlı bir çalışma modeli ile yardımcı olmaktadır. Bir çok alanda müşterilerimize destek sağlamaya çalıştığımız gibi, halı yıkama hizmetimizde de dilerseniz evinizde ya da ofisinizde hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Yerinde hizmet istemeyen müşterilerimizin halılarını alır, temizlik işlemleri gerçekleştikten sonra kurumu işlemi tamamlanınca adresinize teslim ederiz.

bagcilarresim2

Asos Temizlik sadece sizlerle çalışma saatleri içerisinde değil sunduğumuz hizmet bittikten sonra da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman destek sağlamaktadır. Firmamızdan dilerseniz gündelik hizmetleri, ya da haftanın veya ayın belirli zamanlarında temizlik hizmetleri alabilmek için temsilcilerimiz ile görüşerek programınızı yapabilirsiniz. Bağcılar bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunan Asos Grup, kullandığı malzemelerden ekipmanlara kadar hijyen açısından her zaman kaliteyi ön planda tutmakla beraber, müşteri taleplerine göre sunduğu hizmetlerde özel talepleri de yerine getirmektedir. Sizlere bir telefon kadar uzakta olan firmamız için web sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.