Ataşehir – Temizlik Şirketleri

Herhangi bir sektörde hizmet almak isteyen kişilerin daha öncesinde yaşadıkları kötü tecrübeler var ise bir sonrakinde çok daha detaylı ve araştırmacı bir hal alarak tercihlerde bulunurlar. Özellikle Temizlik sektöründe sizlere Ataşehir bölgesinde en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. İstanbul’da sizlere aradığınız tüm konularda destek sağlayan firmamız referansları ve çalışma ekibi ile bölgesinde en önde gelen isim olmayı başarmaktadır.

atasehirresim1

Temizlik sektörü detayları fazla olan bir çalışma içerdiğinden, İstanbul’da hizmet sağlayan Asos Grup ekiplerini öncelikle gerekli eğitimleri vererek, hizmet sağladığı alanlarda yeterliliği gördükten sonra sahaya müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Çalışma prensibimiz tamamen müşteri odaklı olmakla beraber, firmamızdan hizmet alanların güvenlerini boşa çıkarmamak adına tüm ekibimiz öz verili çalışmaktadır. Hizmetin yanı sıra güler yüzlü bir ekip sizlere hizmet sağladıkları tüm sürede istekleriniz konusunda yardımcı olacaktır. Ataşehir bölgesinde sizlerde Ev, ofis, apartman temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız müşteri danışmanlarımızdan randevu alarak keşif ekibimiz ile detayları görüşerek çalışmalarınıza hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Şirketimiz bölgesinde referansları ve müşteri memnuniyetleri ile en çok tercih edilen Kurumsal bir firma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlere ev ve ofis temizliği dışında bir çok farklı alanda da temizlik hizmeti sunmaktayız. Bina dışı cam temizliği, Benzin istasyonu, Cami, Fabrika, Okul, Gemi – Yat temizliği, Su baskını sonrası temizlik gibi bir çok çalışma alanımız ile sizlere her konuda destek sağlamaktayız. Ofis, Ev ve Camilerde özellikle halı yıkama konusu önemli bir ayrıntıdır. Ataşehir Bölgesinde Asos Temizlik firmamız sizlere bu konuda dilerseniz yerinde Halı ve Halıflex yıkama dilerseniz evinizden teslim alarak yıkama ve kurutma işlemlerini gerçekleştirerek sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır.

atasehirresim2

Artık kötü sonuçlar ile karşılaşır mıyım ya da ben nasıl güveneceğim sorularının cevaplarını düşünmeden firmamıza, dilerseniz irtibat numaramız dan ya da web sitemizden randevu alarak, Whatsapp ile temsilcimiz ile görüşerek keşif için randevunuzu alın ve gerisini Asos Temizlik firmamıza gönül rahatlığı ile bırakın. Memnuniyet ön planlı çalışarak sizlerin mutlu olması firmamızın en önem verdiği prensiplerin başında gelmektedir.