Ardahan Temizlik Şirketleri

Bizim için doğru temizlik çevreye, insana ve hayvan sağlığına duyarlı olmalıdır. Asos temizlik olarak geleceğimize büyük önem veriyoruz ve en önemli yatırımımızı daha yaşanabilir bir gelecek için yapıyoruz. Yaptığımız işlerin sonucunun başarılı olması muhtemelen pek çok detayı ele almamız ve standart temizlik anlayışından farklı anlayışla temizliğe yaklaşmamızdan kaynaklanıyor. Müşterilerimiz için yaptığımız iş çoğu zaman etkili bir sonuçtan ibaret buda hem sizi hem de bizi oldukça mutlu ediyor. Bunun yanında gelecek iş modelimizde önemi giderek artan sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığı bizi daha iyi alternatifler için teşvik ediyor. Bundan önceden bu döneme kadar olan süreçte bizim için önemli olan tek şey teknolojiyi hızlı ve etkin takip etmekti. Teknolojiyi etkin kullanabilme sürecini başarıyla geçirmiş olmak sizler için yeni hizmetlerimizi devir almamızı kolaylaştırdı. Bu sayede yeni ve daha yaşanabilir bir geleceğin telaşı içerisindeyiz. Teknoloji ile bilimin de gelişmesiyle zehirli kimyasalların insan sağlığı üzerinde ki olumsuz etkileri fark edildi. Tıpkı mikroskobun icadında Elizabeth teyzenin mutfağında sadece çorba değil milyarlarca bakteri kaynattığını da öğrendiğimiz günkü gibi. Elimizde ki imkanlarla daha sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz.

Ardahan Asos Temizlik Farkı Nedir?

Dezenfektanlar ve anti bakteriyel deterjanlar üretilmesine rağmen hala milyonlarca bakteri ile birlikte yaşıyoruz. Onları artık bilmemize rağmen bütün yüzeylerin dezenfekte edilmesi zor bir görev olduğundan ve mikroskobik canlıları görmediğimizden rahatımız kaçmayabilir. Ev gibi korunaklı bölgelere yabancılar girmediği sürece ortamda ki bakteriler genellikle zarar vermezken dışarıda durum maalesef böyle değildir. İş yerlerinde çok farklı mikroplarla karşılaşıp sık sık onları vücudumuza alırız. Çoğu zaman bunlar ciddi olmasa da genellikle soğuk algınlığı, alerjik reaksiyonlar gibi değişik belirtilerle kendini gösterirler. Mikroorganizmalar yüzeylerde uzun süre canlı kalabileceğinden okul, hastane ve ofislerin dezenfeksiyon yapılması içindekiler için önemlidir. Ayrıca çapraz sterilizasyon işlemi ile iş yerleri dezenfekte edilerek hastalığın yayılması %100 engellenebilir.

Sizler için oluşturduğumuz temizlik alternatiflerinde yüzeylere uyguladığımız spreyler durulama gerektirmez. Geride kalıntı bırakmayan ve EPA onaylı son derece güvenilir dezenfektanlar ile çalışıyoruz. Buharlı temizlik ve anti alerjik ürünlerimizle sizlerin sağlığını iyileştiren adımlar atmaktan gurur duyuyoruz.