Ardahan Temizlik Firmaları

Temizlik ihtiyacınız olduğunda acele ve strese gerek yok. Çünkü işini iyi yapan Asos, Ardahan temizlik ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten daima mutluluk duyar. Hangi hizmetimize ihtiyacınız varsa, işlerinizi kolaylaştırmak için uygun yardımımız mutlaka vardır. Hangi temizlik hizmetimize ihtiyacınız olduğuna emin değilseniz uzmanlarımız her zaman size doğru hizmeti tavsiye etmek ve önerilerde bulunmak için hazırdır. Doğrusu yaşam alanlarımız zamanla kirlenir. Bu kirlilik sürpriz değildir, ancak kirlenmesi beklenmeyen yerlerde kirlenir ve bunları fark etmek ancak bir uzman görüşü ile mümkündür. Dahası bu yerler çoğu zaman göz ardı edildiğinden sorun zamanla büyüyüp içinden çıkılmaz hal alabilir. Örneğin küf, pas, yağ tabakası ve toz biriken yüzeyler eski ve yıpranmış bir görünüme gelebilir.

Asos Ardahan temizlik firması olarak ortamınızın bakımını yapmakla kalmaz ayrıca orayı sizin için daha güvenli, konforlu ve yaşanabilir hale getirir. Buharlı temizleme ile iç mekanlarınızı temizlik haricinde de dezenfekte edebiliriz.

Temizlik sürecinizi aktif olarak takip ediyorsanız iş yeriniz ve eviniz için rutin olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz veya tek seferlik derin temizlik tercih edin. Derin temizlikte gözle görülmeyen yerlerde detaylı temizlik yapılır, pencere pervazları, kapı kolları ve kirişleri, elektrik düğmeleri, inşaat tadilat sonrası temizlikler biraz daha dikkat ve deneyim gerektirir.

Bizimle çalıştığınız süreçte sizleri bilgilendirmeyi ve sürecin kolay ilerlemesini taahhüt ediyoruz. Baştan sona kadar işinizi takip etmek bizim sorumluluğumuzda.
Ardahan Garantili Temizlik Firması

Sağlıklı bir mekanın aynı zamanda temiz bir mekan olması gerektiğine şüphemiz yok. Sağlıklı bir yerde bulunmak için o yerin temizliği iyi sağlanmalıdır. Bunun için geniş yüzeylerde temizlik ve dezenfeksiyon işlerinizi yürütüyoruz. Bir ofiste bir WC de bulunan 300 mikrop çeşidinin en az 4 katı fazla mikrop barındırdığını biliyoruz. Bu gözle görülmeyen zararlılar gözenekli yüzeylerde tutunur ve uzun süre hayatta kalabilir. Ortamınızda ki akar, küf, bakteri, virüs bütün zararlılara karşı mücadelenizde uzman bilgimizle sizi destekliyoruz. Dezenfeksiyon işlemlerimiz sağlığınıza duyarlıdır. Hizmet öncesi ve sonrası gerekli önlemleri alıyoruz. Dezenfeksiyon işlemlerinde normalde en az 15 DK yüzeyde kalması gereken sıvılar geride iz ve kalıntı bırakır. Daha etkili EPA onaylı üstün performanslı dezenfeksiyonlarla çok daha kısa sürede bu sorunu çözebilmekteyiz. Böylece geride sağlığınıza zararlı kimyasal kalıntı bırakmadan iç ve dış mekanlarınızı dezenfekte edebiliriz.