Alışveriş Merkezi Temizliği

1 15

Alışveriş merkezi temizliği çok önemlidir. Hem bakım hem de temizlik hizmeti almak için, kaliteli bir firmaya ihtiyaç vardır. Firmamız bu konu da hizmet verir. Düzenli olarak destek alabilirsiniz.

İnsanların her aradığını bulduğu ve ihtiyaçlarını aynı yerden karşılayabildiği alışveriş merkezleri, bilindiği üzere her zaman çok yoğundur. İnsanların sürekli girip çıkmasından dolayı da çabuk kirlenir. Hijyenik bir ortam kalmaz ve buralardan hastalık kapmak daha kolaydır

İnsan sirkülasyonu alışveriş merkezlerinde oldukça fazladır. Rutin temizlik olamadığı takdirde hijyenik bir ortamın olması mümkün değildir. Özellikle tuvaletler büyük bir özenle temizlenmelidir. Firmamız her türlü ekipmana sahiptir. Özel makineler ile alışveriş merkezi temizliği yapar. Ayrıca çalışan personelde bu konuda uzman kişilerden oluşur. Alışveriş merkezlerinde bulunan her kat için, ayrı bir ekip görev yapar ve bunların başında da bir şefleri bulunur. Yani profesyonel bir hizmet sağlanır.

Alışveriş Merkezi Temizliği Nasıl Yapılır?

Alışveriş merkezi temizliği detay ister. Çok kalabalık olduğu için, açılış öncesi ya da gün içinde yapılabilir. Müşterileri rahatsızlık vermeden bir temizlik yapabilmek, biraz zor olabilir. Ayrıca o anki düzeninde bozulmaması gerekir.  Bundan dolayı da firmanın profesyonel olması ayrıca önemlidir. Bu alanlarda yapılan temizlik makinaları ve AVM’ ye uygun temizlik malzemeleri ile yapılır.

Alanlar çok büyük olduğu için, makina kullanımı ayrıca önemlidir. Her kat özenle temizlenir ve tüm yüzeyler silinir. Zemin temizliği, asansör temizliği ve yemek alanlarının temizliği düzenli olarak yapılır. Tuvaletler için dezenfektan tercih edilir. Günlük kağıt havlu değişir ve sabunluklar doldurulur.

Alışveriş Merkezi Temizliği Fiyatları

Alışveriş merkezi temizliği için çok fazla personel görev yapar. Ayrıca çok büyük alanlardır ve temizlikler de uzun sürer. Yani genel olarak bakıldığında zor bir iştir. Firmamız fiyat konusunda genellikle bu detaylara önem verir. Eğer net bir bilgi almayı ve fiyatları öğrenmeyi isterseniz, iletişim kanalları ile bağlantı kurup, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosu ile alışveriş merkezlerini hem dezenfekte eder hem de temizler.