Adalar Temizlik Firmaları

1

Adalar temizlik firmaları arasında işletmemiz, güvenle tavsiye edilecek olan kuruluşlardandır. Temizlikte dikkat edilecek pek çok husus bulunur. Bunların başında, detaylı ve titiz bir hizmet gerektirmesidir. Temizlik sektöründe hizmet veren kuruluşumuz, okul, mesken, apartman, depo, gemi, şantiye ve ofis gibi alanlarda uzmanlaşmış hizmet sunar.

Temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne göre görevlendirilecek olan personelimizin sayısı da değişir. Temizlik malzemelerimiz ve son sistem makinelerimiz ile detaylı şekilde hizmet sunulur. Ofis ve iş yerlerinin bazıları yüksek katlarda yer alır. Buralarda cam temizleme işi de son derece zor ve tehlikelidir. Bu nedenle sıradan temizlik elemanlarına verilemeyecektir. Firmamız dağcı temizlik ekibi ile yüksek katlardaki camlar ile dış cephe temizliklerini detaylı şekilde yapar.

Adalar Temizlik Firmaları Hizmet İçeriği

Adalar temizlik firmaları ofis ve iş yeri temizliği konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız, fabrika gibi alanların da temizliğini yapar. Şantiye temizlikleri ve üretim yapılan imalathanelerde hijyen usullerine uygun şekilde temizlik hizmeti verilir. İnşaat sonrası ev ve apartman temizlikleri de profesyonel destek gerektiren konuların başında gelir. Okul gibi eğitim alanlarında yapılacak temizliklerde kullanılacak deterjan ve bezler de son derece önem taşır.

adalar temizlik firmaları
adalar temizlik firmaları

Solunmasında sağlığa zarar vermeyecek türde deterjanların kullanılması önerilir. Salgın hastalıklara karşı yapılacak bilinçli ve titiz temizlik hizmetinin önemi son derece fazladır. Okul, kreş ve anaokulu gibi alanların sık aralıklarla temizlenmesi önemli hususlardır. Sıralar, masa ve ortak kullanılan lavabo ile tuvaletlerin temizliklerinde titiz yaklaşımlarımız söz konusudur.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Adalar temizlik firmaları içerisinde ev temizliği için firmamızdan destek alınması önerilir. Firmamız evlerde cam, banyo ve odalarda detaylı temizlik hizmeti sunar. Ev eşyalarına hiçbir şekilde zarar verilmeden halı ve koltuk temizlikleri de yapılır. Ev akarlarının en fazla yaşam alanı bulduğu yerler, koltuklar ile halılardır.

Buralarda döşemeyi yıpratmadan ve mikroptan arındırıcı şekilde etkili temizlik hizmeti sunulur. Apartman boşlukları, trabzanlar ile asansörler için de temizlik hizmetimiz bulunur. Depo, gemi ve yat temizliğinde de güvenilir işletmelerin başında geliriz. Kurumsal temizlik hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.